Rico Nasty آهنگ و ویدیوی جدید “آن را متعلق به خود”

به اشتراک می گذارد nasty “class =” ff-og-image-inserted “>

ریکو نستی به تازگی پیش بینی را آزاد کرده و بصری منحصر به فرد برای آهنگ جدید او “Own It” که به عنوان آخرین آهنگ آلبوم اولین تعطیلات آینده او نیز بازی می کند.

“Own It” انعکاس دهنده همه جنبه های منحصر به فرد ریکو است ، زیرا او از یک لباس به یک لباس تغییر می کند ، هر یک کاملا متفاوت از لباس قبلی است. از تکان دادن قطعه ای که به نظر می رسد شبیه ماسک Maison Margiela با سنبله های واضح است ، تا حالت دادن به موهای خود در نوارهایی که “Rico” را نشان می دهد در حالی که اطراف او را با پوسوم و حیوانات دیگر محاصره می کند ، به نظر می رسد زیبایی کلی فیلم به طرفداران نگاهی بیندازید از آنچه که ممکن است از آلبوم او انتظار داشته باشند. همچنین به نظر می رسد که بسیاری از به نظر می رسد از سبک هایی که در فیلم های تیم برتون مانند ادوارد قیچی دیده می شود الهام می گیرند.

ریکو نستی آهنگ دیگری را با نام “آیفون” در ماه آگوست منتشر کرد. این قطعه مجهز به تصاویر روان گردان سنگین ، بسیار متفاوت از “Own It” به نظر می رسد و صداهای متنوعی را نشان می دهد که ریکو برای تمام مدت در آن غوطه ور خواهد شد. به نظر می رسد بین لنزهایی که از طریق “iPhone” و “Own It” ساخته شده است ، تعطیلات Nightmare به راحتی انتظار مورد انتظار را برآورده می کند.

ویدیوی جدید ریکو نستی را برای آخرین تک آهنگ “Own It” از بالا مشاهده کنید.