ریک راس با انتشار “Daystar” صدای توری لانز را صدا می زند: “این یک انتخاب ضعیف بود”

w_1200 / fl_lossy، pg_1 / pxtrqq8i6mc5ptclb5vg / rick-ross “class =” ff-og-image-inserted “>

ریک راس ، مانند بسیاری دیگر ، تحت تأثیر Tory Lanez و پروژه جدید غافلگیرکننده Daystar قرار نگرفته است ، مخصوصاً هنگام در نظر گرفتن زمان.

این رپر می گوید که خواننده رپ به حادثه تیراندازی مگان تو استالیون می پردازد و ادعا می کند که او علی رغم گفته های وی درباره اوضاع شلیک نکرده است. همچنین در همان هفته پلیس که برونا تیلور را به قتل رساند متهم نشد. نیازی به گفتن نیست ، ریک راس فکر می کند Tory Lanez نسبت به زنان سیاه پوست احترام زیادی ندارد.

“Tory Lanez ، برادر تصمیم ضعیف ،” در اولین سری از پست های استوری اینستاگرام گفت. “کنار گذاشتن آن پروژه … فقط به احترام Breonna Taylor ، bruh ، ما باید به این خواهران احترام بگذاریم. اینطور نیست که شما چگونه به اتهاماتی که با آن روبرو هستید رسیدگی می کنید. این یک انتخاب ضعیف بود ، راحت بود. شما با پس از خطاب جدی تر به توری لانز ، او تصمیم گرفت تا در ویدیوی دوم او را دلقک کند. وی در حالی که اتومبیل هوشمندی را به نمایش می گذاشت گفت: “ای ، من فقط برای Tory Lanez اتومبیلی خریداری كردم ، من برای هدیه انتشار آلبوم شما هدیه گرفتم.” “شنیدید که گه شما فقط دو برابر اکریلیک در Dat Piff رفت.”

ریک راس قبلاً در آهنگ “Super Freak” با توری لنز همکاری کرده بود ، اما تصور اینکه آنها اکنون هرگز دوباره با هم کار می کنند دشوار است.