A History of Drake’s Mercha

وقتی نوبت به سبک می رسد ، ممکن است دریک اولین نامی نباشد که برای برخی از افراد به ذهن خطور می کند. اما وقتی بزرگترین رپر سیاره زمین باشید ، سرانجام خط خود را پیدا می کنید. دریک مطمئناً در سالهای اخیر توانسته است بازی خود را پیش ببرد ، عشق به تام فورد و جزیره سنگی سفارشی از کمد لباسش به امضا تبدیل شد.

اگر درزی نشسته است که در محوطه ی خیابان نشسته و با یک میلیون دلار هزینه در لندن کنار بگذارد ، او این جغد را به او تحمیل کرده است. آنچه که در اوایل کار حرفه ای وی مسئول تعداد انگشت شماری از کالاهای تجاری به عنوان یک اثر آغاز شد ، به تنهایی به یک برند کامل تبدیل شده است. البته این همیشه به Drake مرتبط خواهد شد ، اما مارک OVO بیش از برخی طرفداران تجاری است. این شهر در کشورهای بزرگ مانند تورنتو ، نیویورک ، توکیو و لندن دارای پرچمداران است. این شرکت با نام هایی مانند Canada Goose ، Clarks ، DSquared2 ، Takashi Murakami و Jordan Brand همکاری کرده است. اگر جغد طلایی واقعا می تواند برای شما یکنواخت باشد ، اگر می خواهید.

پست جدید  جوینر لوکاس اعتقاد داشت که گوشت گاو خود را با منطق ناشی از حسادت است

اما این مانع از این نیست که دریک در این راه محصولات عالی نیز تولید کند. این که آیا این یک هدایای تورنتو رپتورز ، پاپ آپ برای آخرین آلبوم او یا دور جدید کالاهایی است که در طول تورهای جهانی او در غرفه آرنا نمایش داده می شود ، تعداد زیادی از موارد برای طرفداران او وجود دارد که می توانند انتخاب کنند.

با همه هیاهوهای موجود در مورد مجموعه آگهی های پسر Certified Lover Boy با Nike ، تصمیم گرفتیم نگاهی به برخی از خاطره انگیزترین تورهای تور Drake بیندازیم. لیست زیر را بررسی کنید – مایک د استفانو