A History of Drake’s Mercha

وقتی نوبت به سبک می رسد ، ممکن است دریک اولین نامی نباشد که برای برخی از افراد به ذهن خطور می کند. اما وقتی بزرگترین رپر سیاره زمین باشید ، سرانجام خط خود را پیدا می کنید. دریک مطمئناً در سالهای اخیر توانسته است بازی خود را پیش ببرد ، عشق به تام فورد و جزیره سنگی سفارشی از کمد لباسش به امضا تبدیل شد.

اگر درزی نشسته است که در محوطه ی خیابان نشسته و با یک میلیون دلار هزینه در لندن کنار بگذارد ، او این جغد را به او تحمیل کرده است. آنچه که در اوایل کار حرفه ای وی مسئول تعداد انگشت شماری از کالاهای تجاری به عنوان یک اثر آغاز شد ، به تنهایی به یک برند کامل تبدیل شده است. البته این همیشه به Drake مرتبط خواهد شد ، اما مارک OVO بیش از برخی طرفداران تجاری است. این شهر در کشورهای بزرگ مانند تورنتو ، نیویورک ، توکیو و لندن دارای پرچمداران است. این شرکت با نام هایی مانند Canada Goose ، Clarks ، DSquared2 ، Takashi Murakami و Jordan Brand همکاری کرده است. اگر جغد طلایی واقعا می تواند برای شما یکنواخت باشد ، اگر می خواهید.

اما این مانع از این نیست که دریک در این راه محصولات عالی نیز تولید کند. این که آیا این یک هدایای تورنتو رپتورز ، پاپ آپ برای آخرین آلبوم او یا دور جدید کالاهایی است که در طول تورهای جهانی او در غرفه آرنا نمایش داده می شود ، تعداد زیادی از موارد برای طرفداران او وجود دارد که می توانند انتخاب کنند.

با همه هیاهوهای موجود در مورد مجموعه آگهی های پسر Certified Lover Boy با Nike ، تصمیم گرفتیم نگاهی به برخی از خاطره انگیزترین تورهای تور Drake بیندازیم. لیست زیر را بررسی کنید – مایک د استفانو