اتحاد اصلاحات پیروزی قانونی را که باعث تغییر شکل سیستم آزمایشی کالیفرنیا

می شود

تیم REFORM Alliance اولین پیروزی مهم خود در قانونگذاری را به دست آورد.

روز چهارشنبه ، فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، لایحه مجمع 1950 را به عنوان قانون امضا کرد. اتحاد اصلاحات – که توسط میک میل ، جی ز ، مایکل روبین و دیگران بنیانگذار شد – در این جلسه به همراه حامی اصلی آن ، سیدنی کملگر-دوو ، نماینده مجلس ، به شدت در فشار دادن لایحه از طریق مجلس قانونگذاری نقش داشت. جسیکا جکسون ، مدیر ارشد حمایت از سازمان ، و ارین هانی ، مدیر سیاست ملی آن ، یک کمپین آنلاین را در حمایت از AB 1950 هدایت کردند.

این لایحه با کاهش شرایط آزمایشی در سراسر کالیفرنیا ، کاهش نرخ تکرار جرم را کاهش می دهد. این دوره برای اکثر جرائم جنایی از سه سال به یک سال و برای اکثر جرائم جنایی از پنج سال به دو سال کاهش یافته است.

“با امضای AB 1950 قانون ، فرماندار Newsom میراث خود را به عنوان یک قهرمان عدالت ، رستگاری و فرصت ، “گفت ون جونز ، مدیرعامل REFORM Alliance. “در یک سال که برای خیلی ها چالش برانگیز و دشوار بوده است ، این اصلاحات نقطه روشنی است که منجر به نتایج بهتر برای افراد و خانواده ها در سراسر کالیفرنیا خواهد شد. من نمی توانم به اندازه کافی از فرماندار برای حمایت از این قانون تشکر کنم. من مشتاقانه منتظر کار هستم با او همکاری کنید تا این معیار در سال آینده حتی قوی تر و معنادارتر شود. “

بر اساس اتحاد اصلاحات ، پرداخت کنندگان مالیات در کالیفرنیا سالانه بیش از 4،400 دلار برای هر یک از 300،000 آزادی مشروط در این ایالت هزینه می کنند. همچنین اشاره می کند که کالیفرنیا هر سال تقریباً 2 میلیارد دلار برای زندانی کردن افراد به دلیل نقض آزادی مشروط هزینه می کند – “235 میلیون دلار آن برای زندانی کردن افراد به دلیل تخلفات فنی بدون قربانی ، مانند دیر رسیدن به خانه به کار می رود.” این سازمان استدلال می کند که پول پس انداز شده تحت AB 1950 می تواند مجدداً در برنامه های جبران خسارت مجدد سرمایه گذاری شود که به زندانیان سابق کمک می کند تا دوباره خود را در جامعه تنظیم کرده و آنها را در یک موفقیت برای موفقیت قرار دهند. رهبری او در امضای AB1950 ، تحول آورترین لایحه مشروط در این کشور تا به امروز ، “جی ز در بیانیه ای گفت. “این اولین قدم است که امیدوارم موجی از تغییرات مورد نیاز را در سراسر کشور ایجاد کند.”

jay-z-reform-quote

همچنین

< / div>