دلیل TDE را با Golden State Warriors مقایسه می کند ، می گوید برچسب “یک زمان عجیب” را پشت سر می گذارد

خارج از چند نسخه کوچک اینجا و آنجا و یک پروژه تمام عیار ، یک سال نسبتاً آرام برای خدمه Top Dawg Entertainment بوده است. در مقایسه با سال 2019 ، که طرفداران خود را از Schoolboy Q ، SiR و Zacari منتشر کرد ، 2020 فقط تلاش های Reason ، New Beginnings و چند تک آهنگ شل را دیده است. در مصاحبه ای با HipHopDX ، رییسون اعتراف کرد این برچسب “دوران عجیبی را پشت سر می گذارد” ، و او فکر می کند ممکن است “چسبی” باشد که TDE را با هم نگه داشته است.

“تقریباً احساس می کنم آن مکان را درست نگه می دارم اکنون به عنوان چسب ، و من همیشه این صداقت را می دهم. ” “من نمی گویم مثل اینکه خودم را تاج گذاری می کنم ، اما اگر من نبودم امسال هیچ موسیقی از TDE نبود.” New Beginnings “اولین افت TDE است و من به n **** s آیه Q دادم ، به n **** s دو آیه Soul دادم ، سعی کردم متنوع باشم و یک آیه Isaiah با JID به شما دادم. “

در مورد وضعیت برچسب ، او بیش از حد افشا نمی کند ، اما او نشان داد که بسیاری از هیجان زده در افق وجود دارد. وی با مقایسه TDE با گلدن استیت گفت: “من این کار را کردم زیرا حتی اگر برچسب زمان عجیبی را پشت سر بگذارد ، اما ما الان از این خارج می شویم ، من هنوز به این گله اعتقاد دارم و هنوز هم آن پرچم را در دست دارم. جنگجویان تیمی که به گفته وی علی رغم عملکرد کم نظیر امسال بسیار واضح است ، در سال 2021 آماده تأثیرگذاری است.

“همه می دانند ما بهترین تیم لیگ هستیم” ، دلیل اضافه کرد. “همه می دانند ، اما با ترکیبی از COVID ، ترک دیو فری ، به دلیل مسائل خانوادگی رها نمی شود ، و فقط همه اینها ما را کمی عقب می اندازد. … Warriors قرار است سال آینده بهترین تیم لیگ باشد و من هم همین احساس را در مورد ما داریم. “

در یک ویدیوی که از اوایل این ماه حذف شده بود ، مدیر عامل TDE آنتونی” Top Dawg “Tiffith PSA را از کندریک لامار بارگذاری کرد که در آن او به شوخی در مورد افرادی که نام او را “صاف” می کنند پس از شایعاتی مبنی بر ترک برچسب وی است. این شایعات پس از آنکه کونگ فو کنی شرکت رسانه ای خود pgLang را با مدیر سابق TDE دیو فری راه اندازی کرد شروع به پخش کرد. در همین حال ، SZA ، در ماه آگوست ، چندین توییت در مورد ابراز ناراحتی خود از TDE به اشتراک گذاشت ، زیرا او اعتراف کرد که “همه کاری که می توانم انجام دهم” را برای بیرون آوردن موسیقی جدید انجام داده است.

همچنین