Megan Thee Stallion آلبوم جدیدی را در توییتر

اذیت می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

مگان تو استالیون اخیراً با “متوقف نشو” با کمک Young Thug ، او را وادار به بازگشت کرد و اکنون او دارد اذیت می کند که به زودی حتی موسیقی بیشتری در راه است.

در یک توییت که درست همزمان با به اشتراک گذاشتن تصاویر از او در استودیو در استوری اینستاگرامش ایجاد کرد ، مگ فاش کرد ، “آلبوم من دیوانه می شود”. او چیز زیادی برای پرستش طرفداران پیشنهاد نکرد ، اما نیازی به گفتن نیست که آنها برای او روشن کردند که آنها بیش از حد آماده هستند.

در اوایل سال جاری ، مصاحبه با جیمی فالون ، مگ فاش کرد که او کار بر روی یک رکورد جدید را آغاز کرده است. وی گفت: “این بهترین چیز در مورد قرنطینه است” ، زیرا در آن زمان در لس آنجلس “گیر افتاده بود”. “به هر حال من روی آن کار می کردم ، اما اکنون قرار است چه کار دیگری انجام دهم؟ من فقط در حال نوشتن بودم و یک استودیوی کوچک را در اینجا راه اندازی کردیم.”

به دنبال مصاحبه ، با این حال ، او گفت که او در ماه ژوئیه در حادثه ای در لس آنجلس توسط رپی Tory Lanez مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او در ابتدا زیاد در مورد این حادثه صحبت نکرد ، اگرچه بعداً لانز را به عنوان فرد مسلح معرفی کرد. وی در آلبومی که ماه گذشته منتشر کرد ، ادعاهای مطرح شده علیه خود را مورد اختلاف قرار داده و وی را به اجرای “یک کارزار لجن زنی” متهم کرد. با این حال ، اخیراً لانز به جرم جنایتی در این پرونده متهم شد و تا 23 سال زندان برای او پیش بینی شده است.

باید دید مگان در آلبوم جدیدش بیشتر به این وضعیت می پردازد.

همچنین