جالب ترین و جالب ترین هنرمندان جدید Rap از میشیگان

می آیند

< div class = "Article__copy clearfix">

وقت آن است که به میشیگان ، ایالتی با صحنه رپ فوق العاده متنوع ، احترام بیشتری بگذاریم. چه کشور دیگری می تواند یک رپر مانند رویس دا 5’9 تولید کند “، که باعث می شود شما یک دائرlopالمعارف را باز کنید و مناطق ناشناخته مغزتان را بیرون بیاورید ، سپس یک هنرمند مانند Sada Baby را پیشنهاد می کنید ، که انرژی وحشی شما باعث می شود شما شکم بکشید شکم از طریق منوی مک دونالد از طریق منوی مک دونالد سوپلکس می کنید؟ سپس رپرهایی مانند Teejayx6 و Kasher Quon وجود دارند که جریان ها و میله های منحصر به فردی دارند که شما را وادار می کند که مادربزرگ خود را از بررسی امنیت اجتماعی خود کلاهبرداری کنید.

برای شنوندگان معمولی ، آشنا ترین مرجع به صحنه رپ جدید میشیگان ممکن است آهنگی مانند “We Paid” از 42 Dugg و Lil Baby دیترویت باشد. داگ یکی از بزرگترین بازدیدکنندگان این ایالت است و ورود خوبی برای هر کسی است که سعی در درک آنچه که ایالت میشیگان ارائه می دهد ، دارد ، اما من می خواهم به گروهی از رپرهای در حال ظهور از دیترویت و فلینت بپردازم که آنها را به خود تبدیل کرده اند ماموریت داشتن برخی از خنده دارترین ، بی نظیرترین و خلاقانه ترین موسیقی های جدید را که در حال حاضر با آنها روبرو خواهید شد. از ریتینگ Shittyboyz بر روی نمونه های دیسکو که عموهای من در دهه 80 کوکائین می کردند ، گرفته تا Baby Smoove که در مورد مردانی که در اواخر 30 سالگی بودند ، تجاوز می کرد ، هنوز هم درخواست سوار شدن به فروشگاه مواد غذایی را داشتند ، تا BandGang Lonnie که نگرانی بیشتر رپ ها را بیان می کند در مورد زنان اما او بیشتر از دندان درد نگران است ، موسیقی رپ جدیدی وجود دارد که باید به آن توجه کرد.

میشیگان ده ها هنرمند جدید دارد که در حال حاضر باید تحت آنها مراقب باشند ، اما برای اهداف این من روی هفت رپر متمرکز شدم که در حال حاضر خنده دارترین و بی نظیرترین ها در ایالت هستند.

Cash Kidd

بعد از شنیدن “On My Mama” از Cash Kidd ، باور نمی کردم که چند خط پشت به پشت او بتواند با هم رشته کند. نمی دانم از زمان لیل وین در دوران میکس تیپ ، تعداد زیادی خط خطی خلاقانه به طور متوالی شنیده ام. من می دانم که این اظهار نظر ممکن است احساسات شدیدی را از مردم بیرون بکشد ، اما به من اعتماد کنید ، Cash Kidd معامله واقعی است. او وظیفه خود می داند که در هر آیه یک میله دیوانه قرار دهد. فقط به سنگ های قیمتی مانند “AR با صدا خفه کن در انتها مانند یک شوخی بد” یا “سوراخ هایی در صورت من مانند یک ماسک هاکی ، گوش دهید ، من مجبور شدم برای این کمربند مانند کلاس کاراته مشت بزنم.”

من همیشه باید به رپرهای بزرگ مشت زنی احترام بگذارم زیرا انجام هر کاری که در واقع ساخت میله های عالی انجام می شود کار بسیار سختی است. رپرهای Punchline اگر مرتباً این کار را بکنند ، تکرار می شوند یا یک خط سطل زباله را می گویند ، اما Cash Kidd با هر بار دفعه راه هایی برای تازه ماندن و خلاقیت پیدا می کند. آهنگی مانند “Aduhh” نشان می دهد که او با هر میله ای که می نویسد چقدر بی امان است و شامل شعرهایی مانند “We gon ‘it run it up till every nigga that I’m with freeze، font up to my whole font like the low اجاره.”

ریشه سبک پانچ لاین او از لیل وین نشات می گیرد. او به کمپلکس می گوید ، “اولین خواننده رپ مورد علاقه من لیل وین بود. می توانستم بگویم که هوشمندانه جهنمی است و افرادی که موسیقی او را به من معرفی می کردند حتی میله های او را نمی گرفتند. هنگامی که شروع به رپ کردن کردم ، این نوع سبک من بود و این فقط شیوه رپ زدن من است. من هر بار فکر می کردم به برخی گه های دیوانه وار بگویم. ” تأثیر Lil Wayne در موسیقی کاملاً واضح است ، اما او به قدری اصیل است که شبیه کپی کربن به نظر نمی رسد.

Cash Kidd هر سال که از آن خارج می شود به طور مرتب به عنوان یک خواننده رپ پیشرفت می کند. او کار خود را به عنوان یک استعداد بسیار خام آغاز کرد ، اما از یک پسر که فقط می تواند رپ کند به یک هنرمند تبدیل می شود که موسیقی همه جانبه عالی می سازد. آهنگی مانند “Unappreciated” نشان می دهد که او تا چه اندازه از یک آهنگساز قدرتمند است. بعلاوه ، او و Sada Baby از شیمی عالی برخوردارند ، در حالیکه هنوز خطوط خطی امضا را تحویل می دهند ، آهنگی جذاب ایجاد می کنند.

موسیقی Cash Kidd باعث می شود که بخواهم سایه های کارتیه را بخرم ، نوارهای بافتنی صاف داشته باشم و تمام روز را سپری کنم. در دیترویت در طول مصاحبه ما او به من گفت ، “من فقط با آن سرگرم می شوم” ، وقتی موسیقی او را می شنوید ، همین احساس را خواهید داشت.

میله های Standout Cash Kidd: < / p>

“کلیپ موز روی آن دراکو ، عوضی شبیه نیمی از ماه است / نیم تنه شما” جعلی است ، آنها سگ پلاستیک و فو “/ گه ما فوق العاده سفید با سیاه و سفید در طرف دیگر مانند Family Feud” – “مرد در شهر من “

” عاشق این باشم ، تو من را شکار نمی کنی / مانند دکتر میامی جسدی را روی ضامن قرار نمی دهی “-” جمعه شب سایفر “

” شگفت زده می داند که وقتی در پنجره شما شکسته است درب من را باز می کند / 5 کیلوگرم در بازی بازی نینتندو 64 ، مسابقه سبد خرید ماریو ، من در وسیله نقلیه شما پوسته پیدا کردم “-” Zorbas “

” دوربین های در گهواره ، چکش در گهواره ، کاسه های کلوچه مانند انتظار ما برای سانتا در گهواره / فلز کثیف روی من مثل اینکه بیل می زنم ، 40 چراغ روی آن ، فریاد می زند توماس ادیسون! ” – “دلیل”

YN Jay

من شنیده ام که مردان خود را به عنوان “بچه های مشاعره” یا “بچه های لب به لب” معرفی می کنند. اما YN Jay هیچکدام را مشخص نمی کند. دوست دارد از او بعنوان “مرد كوچی” یاد شود. بومی فلینت یکی از رپرهای عجیب و غریب در میشیگان است که در مورد کوکی رپ می کند ، از تبلیغات “کاملاً متمایز” استفاده می کند و آهنگ ها را با پرسیدن از تهیه کننده شروع می کند: “چرا همیشه این کار را می کنی؟” من صادقانه نمی دانم که این تولیدکنندگان در حالی که YN Jay در غرفه ضبط می کند چه می کنند ، اما هرچه باشد کار می کند. موسیقی همیشه بسیار سرگرم کننده است.

YN Jay در تابستان سال 2020 با آهنگی به نام “Coochie” با حضور لوئی ری ویروسی شد. این متن شعر وحشیانه ای در مورد YN Jay دارد که در حین رابطه جنسی زنان را به عنوان یک فیلم دهه ‘90 بر روی دیوار جمع می کند ، در حالی که لوئی ری صداهای پرطرفدارترین کوکی که من تاکنون شنیده ام را دوباره تغییر می دهد. “لعنت بر آن کوکی بلند!” او پاسخ می دهد. بقیه مخلوط های او ، Coochie Land ، نیز ناامید کننده نیست. نه تنها به احتمال زیاد یک رکورد جهانی گینس برای تعداد دفعات گفته شده “کوکی” در یک آلبوم ثبت شده است ، بلکه همچنین دارای بهترین تولیدات میشیگان از تولیدکنندگانی مانند Enrgy و Marc Boomin است. در هر آهنگ YN Jay بامزه ترین شعرهایی را که در طول سال خواهید شنید ارائه می دهد.

فقط در این سال ، جی از هنرمندان بزرگی مانند وینس استاپلز که او را در اپل موزیک خود معرفی کرده بود ، علائم مشترک دریافت کرده است. لیست پخش لیل Yachty سه بار در “Dookie Shoe” ، “Blind Em” و “Flintana” با او همکاری کرده است که یکی از ویدیوهای مورد علاقه من در سال نیز هست. به نظر می رسید YN جی حدود 10٪ از متن آهنگ خود را برای این آهنگ می دانسته است ، بنابراین برای پر کردن وقت ، زمین را در طول ویدئو بهم ریخت (کاری که من دیده ام بسیاری از رپرهای Flint انجام می دهند). به عنوان یک یادداشت: به نظر می رسد که Lil Yachty هر وقت اخیراً آهنگ هایی را با هنرمندان میشیگان مانند YN Jay ترانه می کند الهام می گیرد. پنج سال پیش ، هرگز فکر نمی کردم که پسری که خود را “مرد کوچکی” می داند ، باعث الهام بخشیدن به هنرمندان برای رپ بهتر در سال 2020 می شود ، اما اینجا هستیم.

میله های ایستاده YN Jay :

“من فقط 100 نمایش در Krusty Krab ساختم ، من می دانم که یک سگ ماده بسیار لوس شده حمام غلیظ می کند” – “Coochie Scout”

“من فقط DM’d Nicki Mina و او شروع به تایپ کردن می کند (بسیار خوب Nicki به نظر می رسد کودک شما بد است به عنوان hellllll) “-” Nicki Minaj “

” Coochie Land پر از D دو برابر ، با titties آنها خارج / اگر پدر شما به کسی گفته است ، شما یک میکی موس هستید “-” کوچی ویبس “

” چگونه فاک شما ضخیم بدون الاغ؟ چگونه فاک شما ضخیم بدون الاغ؟ پشت صاف داشتی! ” – “Austin Powers”

Veeze

آیا تابحال شنیده اید که یک خواننده رپ در ابتدا گوش شما را نگیرد ، اما در گوش دادن به صدای دوم یا سوم ، آنها شما را منفجر کنند؟ این Veeze است. اگر موسیقی او را در پس زمینه پخش کنید ، تمام آنچه را که می شنوید این است که شخصی با صدای آرام و با انرژی کم درحال رپ زدن است. با گوش دادن دوم ، جایی که می توانید در واقع رمزگشایی کنید که وی چه می گوید و می دانید که میله ها چقدر باهوش هستند – با بیشترین نگرش نسبت به گذشته – از بزرگی قدردانی خواهید کرد.

در مورد “ویلت ، “وقتی صدای Veeze را شنیدم که می گفت ،” شما می دانید هر داستان دو طرفه دارد ، من مثل راه دیگگا روی AR توپهای پف کردم “، سرپوش موهایم را برداشتم و آن را به طرف دیوار انداختم ، با حال و هوای خوبی که داشتم رپ زدن Veeze یک سر هیپ هاپ است و این در موسیقی او نشان داده می شود. در عصری که بسیاری از هنرمندان جوان تاریخ خود را نمی دانند ، دیدن شخصی که دوره های مختلف را در آغوش می گیرد بسیار خوب است. او به مجتمع می گوید: “وقتی بچه بودم ، بیشتر رپ ها می دانستند چگونه رپ کنند – یا حداقل آنهایی که دوست دارم.” وی پس از رپ کردن متن “It’s So Hard” از Big Pun در نسخه خود به نام “Fat Albert” ، نشان می دهد ، “اکثر همسن و سالان من که کمی جوانتر از من هستند فکر می کردند که این ضرب و شتمی است که کسی برای من ارسال کرده است.”

تنها پروژه بومی دیترویت تاکنون Navy Wavy است و او در لیست پیگیری 11 آهنگ نوید می دهد. او در حال چرخش در مقدمه “زنده باد” با میله هایی مانند: “مثل اینکه من وقتی فیلی می آید از فیلی هستم ، وثیقه را می شکنم”. و در “خودش” ، او به حدی هیجان زده از کلاهبرداری رپ می کند که در واقع خودش را کلاهبرداری می کند. آیا می دانید برای کلاهبرداری باید چقدر هیجان زده باشید که به نوبه خود خودتان کلاهبرداری کنید؟ مطمئن نیستم ، اما آهنگ شگفت انگیزی ایجاد کرد. کل پروژه جامد است و به Veeze فضا می دهد تا به سبک منحصر به فرد خود بپردازد. او هنوز کار گسترده ای ندارد تا بتواند به مردم ثابت کند که او یکی از برترین سگهای دیترویت است ، اما هر کسی که دارای گوش عملکردی است می تواند بفهمد که استعداد خام او برای انتقال او به یک استراتوسفر متفاوت در آینده نزدیک کافی خواهد بود

میله های Stande Veeze:

“ما هرچه که کوک می کنید ، مربع های قهوه ای به دست می آوریم اما شکلات نیست / به دنبال هر چیزی نباشید” در حال تکان دادن ، پیدا کردن آن درست مثل بن لادن دشوار است / نگاهی به کیف 50 ، 20 ، مانند کاسمو / واندا بیندازید. ” – “Meg Thee Stallion”

“ما به تور نمی رویم اما کیف را در Sprinter قرار دادیم / من می دانستم که این ضربه همانطور که من در سیمپسونها دیدم در حال آمدن است.” – “Law N Order”

“همه علف های هرز من گران است ، شما نمی توانید این ساقه ها را پیدا کنید ، نه من توپاک نیستم اما لاغر خود را بالای لبه می ریزم” – “آیا می توانید من را بشنوید” < / p>

“شما در حال تعقیب این کج بیل زدن های الاغ مانند Mojo JoJo هستید / یک گلدان در Styrofoam من بیندازید ، آن را کره برفی بنامید ، من نمی توانم دروغ بگویم و بگویم که او کلاهبرداری کرده است ، او هرگز لباس نپوشیده است” – (منتشر نشده است) )

Sada Baby

Sada Baby همه جعبه ها را برای من بررسی می کند. خنده دار؟ بررسی. ارجاعاتی برای پوشاندن بازیکنان بسکتبال اروپا؟ بررسی. Nickleback را کلمه به کلمه تلاوت می کند؟ بررسی. انرژی کافی را ترشح می کند تا من را وادار کنم که به ری ری لوئیس بدون توجه به CTE سر بزنم؟ من در مورد آن یکی نمی دانم ، اما اگر قبل از بازی به اندازه کافی Sada Baby را گوش می دادم ، اطمینان دارم که می توانم برقی ترین انسان در هر تیم فوتبال کالج Division III در کشور باشم.

با شنیدن میله های Sada Baby مانند “او خیلی زیاد دیک مکیده و به زانوهای اضافی احتیاج دارد ، مهم است که او دیک بسیار مکیده است و من به من احتیاج دارم” و “nigga هوشمند من را با من درگیر کرده است و او از همه برنامه ها آگاه است ، تختخواب با آنها با نقشه های گوگل لعنتی “فوراً به من فهماند که دارم به یکی از رپرهای محبوب جدیدم گوش می دهم. تصور اینکه Sada سعی می کند کسی را که از همه برنامه های فروشگاه برنامه آگاه است برای استخدام در دشمن خود استخدام کند برای من خنده آور است. آیا او آگهی Craigslist ساخته است ، و به دنبال افرادی است که از هر برنامه اختراعی آگاه باشند؟ آیا او با رفتن به مدرسه قدیمی مدرسه و پخش آگهی های تبلیغاتی در خیابان با لباس و کت و شلوار مردانه ، دید که جادوگر برنامه میشیگان کیست؟ دنیا ممکن است هرگز نداند.

طی مصاحبه ای که در آوریل 2020 با Sada Baby انجام دادم ، ما در مورد اینکه او با دیگر خوانندگان رپ متفاوت است صحبت می کند و می خواهد حرفهایی را که هیچ کس دیگری نگفته صحبت کند. وی توضیح داد: “من در حال بازی Injustice 2 بودم و با Gorilla Grodd آشنایی نداشتم ، اما او در مجموعه ای از صحنه های بریده شده بود.” “و من دیدم که تو هم می توانی به عنوان او بازی کنی ، بنابراین من رفتم تا او را در YouTube جستجو کنم و او شخصیتی است که در آن حضور داشته است. مثل اینکه ، شما همزیست با Spider-Man و Venom را می شناسید؟ این مانند 15-20 سیمبیوت مختلف است ، اما آنها فقط در کتاب مصور زندگی می کنند ، بنابراین بسیاری از مردم حتی در مورد آنها نمی دانند. بنابراین ، من فقط سعی می کنم به عمق عمیق خود ادامه دهم و مردم را با دانش خود متعجب کنم زیرا می دانم کسی در آنجا وجود دارد که از آن اطلاع دارد. ” این به من نشان داد که Sada Baby از خلاقیت نمی ترسد ، حتی اگر شنونده هر میله ای را درک نکند. من همیشه از افرادی که ریسک می کنند قدردانی می کنم. چه تعداد رپر در حال کاهش عمیق Injustice 2 هستند و باعث خنک شدن آنها می شوند؟

وی پس از ساخت عالی Bartier Bounty در سال 2019 ، قبل از پیگیری ، Bartier Bounty 2 ، موسیقی زیادی منتشر کرد پروژه ای که انتظارات من را از آب خارج کرد. نه تنها اخلاق کاری او پس از قرار دادن صدها آهنگ در طول دو سال بی نظیر است ، بلکه او برای ارائه یک قسمت خارق العاده از مجموعه Bartier Bounty بازگشت. او واقعاً یکی از هیجان انگیزترین رپ های تنفسی است.

میله های کودک Standout Sada Baby:

“آنها فکر می کردند که برادر از راه چنگ زدن به شستشو ، یک سرایدار است ، آنها فکر کردند که من با آنها موافق هستم به همان طریقی که من فریاد می زدم “-” Skub “

” ما هیچ اینترنتی نمی کنیم ، گربه ما وارد این موضوع نمی شویم / اگر داگ صحبت کند ، ما آن را تمام می کنیم ، خون روی انگشت شست من شبیه وینگرت بالزامیک است. ” – “روز Bloxk”

“تو باید مثل دو Percocets پاپ کنی تا به من نشان بدهی که می توانی رابطه جنسی کاملی داشته باشی ، کوچی مرا وادار کرد مانند گیاهان دارویی در یقه لاغری گریه کنم” – “فعال شده”

” من هیچ شگفت زده ای را فریب نخواهم داد و هیچ درمانی نمی کنم ، هرگز با ماسک بهم نخورد زیرا جیم کری شگفت زده خیابانی نبود “-” WWF “

ریو دا یونگ OG

سلام از سنگ چخماق ، میشیگان ، ریو دا یونگ OG در عین حال مهارت تهدید و خنده دار بودن را نیز کسب کرده است. از هیچ جا ، او از رپ زدن در مورد چیزی بسیار خنده دار به رپ کردن در مورد زمانی که کسی را کتک می زند تبدیل خواهد شد. اگر رپ مانند حالت MyPlayer روی NBA 2K کار می کرد و قابلیت باورپذیری یک ویژگی بود ، ریو آن دسته را حداکثر می کرد.

وقتی برای اولین بار به آهنگ او “Legendary” گوش می دادم ، یکی از اولین چیزهایی که توجه من جلب شد این بود که چقدر در مورد عدم احترام به افرادی که خانه ها را به آتش می کشند رپ کرد. تا به امروز ، من هنوز دقیقاً نمی دانم که این بیزاری از کجا ریشه گرفته است ، اما همانطور که او در این آهنگ می گوید: “امیدوارم که من را درک کنی ، اگر نوع nigga به تخت نوزادان شلیک کنی ، نباید خانواده ات را دوست داشته باشی ، “

با نگاهی به دیسکوگرافی ریو ، خواهید دید که نام RMC Mike بسیار زیاد است. این جفت ارز دارای دو ترکیب مشترک و چندین آهنگ یکبار مصرف با هم است. آنها شریک جرم هستند و همیشه بهترین ها را از یکدیگر به ارمغان می آورند. پروژه آنها Dumb and Dumb3r صادقانه یکی از نوارهای همکاری مورد علاقه من در مدتی طولانی است ، زیرا آنها یک آهنگ را از دست نداده اند و واقعاً نمایی از موسیقی فلینت است ، جفت کردن میله های خنده دار ، رپ خوب ، جریان های منحصر به فرد و میله های توصیفی .

در سال 2020 ، ریو قبلاً مردی بسیار شلوغ بوده است. از زمان شروع سال ، او پروژه خود را بر روی پشت من کنار گذاشت ، روی بیش از 30 ویژگی کار کرد ، چندین فیلم منتشر کرد ، تعداد بیشماری موزیک ویدیو فیلمبرداری کرد ، و اخیراً تک آهنگ خود را برای پروژه آینده به نام Testers ، Pt به اشتراک گذاشت. 3- میشیگان پر است از نوازندگان سخت کوش ، و ریو نمونه دیگری است. او نه تنها در حرفه خود پیشرفت کرده است ، بلکه مسئولیت پرداخت رپرهای Flint را بر عهده داشته و به هنرمندانی مانند RMC Mike ، YN Jay ، Louie Ray و RLSG B Smith کمک کرده است تا بیشتر مورد توجه قرار گیرند. شاید OG مخفف “Opportunity Giver” باشد ، زیرا به نظر می رسد ریو با هر هنرمند میشیگان ، از جمله نام های بزرگ و رپرهای آینده دار کار کرده است و طرفداران کمی دارد. او مرد واقعی مردم است.

میله های ایستاده ریو دا یونگ OG:

“من نمی خواهم صدای داگ را بشنوم ، ضرب و شتم روشن / یک هوادار سعی کرد یک ویژگی را انجام دهد و مورد ضرب و شتم قرار گرفت / تقصیر من lil bro اکنون من به شما سه آهنگ مدیونم “-” فعال “

” Nigga مرا سرقت می کند ، من جان او را گرفتم بنابراین ما بیش از حتی ، با كيسه اي كه از پس آن برنمي آمد ، دوش گرفتم و گفتم بعضي گنگ هاي خنگ مثل ملاقات من عصر دوشنبه صبح … اين بدان معناست كه حقوق نمي گيري ، نيگا “-” مي بينمت “

“مکالمه با یک دختر زشت مانند” زیبا انگشتان پا “باشد -” مقیاس ماهی “

” من نمی توانم احساس عوض شدن برای یک عوضی کنم مثل اینکه دستم را نگرفتم ، من احتمالاً کرونا را بدست آورده است ، من فقط عصبی کردم و دستهایم را نمی شستم “-” مولی “

BFB دا پکمن

سنگین چینی BFB دا پکمن اکنون در هوستون زندگی می کند ، اما او هنوز روح کامل رپ میشیگان را یدک می کشد. در 14 ژوئن سال 2020 ، او آهنگی را با Sada Baby منتشر کرد که به نام “Free Jo Exotic” منتشر شد ، که پر از میله های خنده دار مانند “فروش بیدمشک ، رایگان جو اگزوتیک بود!” در این ویدئو ، او از یک لباس کلاه “HIV POSITIVE” استفاده می کند و در کلیپ آنقدر اتفاق می افتد که مجبور شدم آن را دو بار پخش کنم تا همه چیز هضم شود. در یک زمان ، پکمن و سادا درگیری قفل پاپ دارند در حالی که BFB داستانی را به یاد می آورد که چگونه یک زن یک بار به او گفت که می تواند آلت تناسلی مرد را در معده خود در حین رابطه جنسی احساس کند. او فریاد می زند: “دست از درپوش بردارید! سگ ماده الاغ دروغگو ، دیک من آنقدر بزرگ نیست. ” میله هایی از این دست باعث خندیدن و سر تکان دادن شما می شوند ، اما حتی میله های مورد علاقه خود Packman نیستند. او به مجتمع گفت: “این مزخرف خنده دار این بود که پایم را به در بیاورم.” او نمی خواهد مقید به عنوان “رپ شوخی” باشد ، بلکه به عنوان هنرمندی که می تواند در چندین کار در موسیقی خود موفق شود.

از همه رپرهای این لیست ، پکمن دارای جذاب ترین داستان پس زمینه. او یک پستچی USPS است که کار 9-5 خود را ترک نمی کند زیرا از فیش حقوقی خود برای سرمایه گذاری در حرفه خود استفاده می کند. کاملاً مطمئن هستم که این امر وی را به محبوب ترین پستچی / رپر تاکنون تبدیل کرده است. جدا از شاید Sada Baby ، پکمن بخاطر عقاید گذشته ، شوخ طبعی و شخصیتش در بین این رپرها بیشترین بازاری را دارد. اوه ، و این واقعیت که او می تواند به خوبی رپ کند. او به کمپلکس می گوید که یکی از آهنگهای مورد علاقه او “Northside Ghetto Soulja” است ، زیرا بدون شوخی و میله های مستقیم رپ می زند. او توضیح می دهد ، “آهنگ هایی مانند” Northside Ghetto Soulja “اجازه می دهد درد خود را برطرف کنم. یا کسی من را عصبانی کرده است یا من در حالت درستی بوده ام تا همه چیز را بیرون بگذارم. ” موسیقی وی از یک مکان کاملا واقعی ناشی می شود.

موسیقی BFB Da Packman نشان می دهد که او می تواند همزمان رپ ، خنده دار باشد و همزمان با قابلیت رول شدن روبرو شود ، که ریشه یابی وی را بسیار آسان می کند. دریافت علائم مشترک از هنرمندانی مانند ویز خلیفه و دیجی خالد ، به نظر می رسد آینده برای پکمن بسیار درخشان است.

میله های Standout BFB Da Packman:

“من با Drake تلفنی صحبت کردم و او گفت که نمی تواند با من امضا کند / گفت من هم هستم چربی لعنتی و من بیش از حد کودکانه لعنتی هستم “-” Northside Ghetto Soulja “

” عوضی جانب به پول تعطیلات احتیاج دارد ، آنها فرزندان من نیستند ، به بچه مادرم گفتند که من مسلمان هستم مثل کریسمس! ” – “مطبوعات مشروط”

“شما می گویید پول می گیرید ، شگفت زده هایی که از دندان هایشان دروغ می گویند ، من به عوضی اعتماد نمی کنم که بعد از آب خوردن اسپری می کند” – “Fuck Condoms”

“سگ ماده من تبخال نمی کند ، حتی سرش را بده … و اگر شیوع داشت ، فقط داروهایش را مصرف می کرد” – “من رولکس ندارم”

Babyface Ray

میله های قابل تعویض Babyface Ray و یک خط به یاد ماندنی کل شهر دیترویت را قلاب می کند. دسترسی به موسیقی او در سطح منطقه ای متوقف نمی شود ، زیرا حتی به هنرمندانی مانند Future نیز تسری پیدا می کند. در واقع ، اولین باری که من به Babyface Ray کاملاً گوش دادم این بود که Future و Veeze را در یک استوری اینستاگرام در داخل یک کلوپ استریپ دیدم و ذهن خود را به خاطر آهنگی با بلندترین صدای 808 که شنیده ام از دست دادند. من سرانجام آهنگ را پیدا کردم و در نهایت “Paperwork Party” Babyface Ray بود. بعد از چند گوش ، متوجه شدم که این یک رقیب آواز تابستان است ، با تولیدی که تقریبا بلندگوهای قدیمی من را از بین برد. ری مثل این بقیه روی این ضرب شناور است. روشی که او می گوید: “رپ های من واقعی است ، شما هنوز هم کلاه دارید ، به یک معامله عملی احتیاج دارید ، من پین را انداختم و شیشه را شکستم مثل شیق” روی شاخ ها و دهه 808 باور نکردنی است. به نظر می رسد که خدا خودش ضرب و شتم را انجام داده و تحویل اکسپرس را به آستانه Babyface Ray ارسال کرده است.

شبیه Veeze ، Babyface Ray در موسیقی خود از حالت خنک ، آرام و جمع آوری شده ای برخوردار است ، که بسیار آسان است از گفته های خود غافل شوید ، زیرا او همه آنها را به این روش غیراخلاقی ارائه می دهد. اما همین که در متن شعر جستجو کنید ، همه چیز با هم جمع می شود. آهنگ هایی مانند “My Thoughts Part 2” توانایی او را در ارائه پشت سر هم خطوط به یاد ماندنی نشان می دهد ، در حالی که توانایی او به عنوان یک خواننده رپ را نشان می دهد. او در حال حاضر یکی از امیدوار کننده ترین خواننده های رپ است که در حال آمدن از هر ایالت است و فقط باید وقت خود را برای رسیدن به سطح بعدی بیشتر کند. میشیگان ستاره دیگری دارد.

میله های ایستاده Babyface Ray:

“Nigga مهر و موم را روی آن می شکافد ، لم اول آن را می چشید / Nigga آن گه را می زند ، من هرگز ندیده است که یک کامیون پولدار یک وسیله نقلیه را تعقیب کند “-” مهمانی کاغذ بازی “

” ما مانند یک گیک در خیابان ها هستیم ، ما می خواهیم هر مشکلی را داشته باشیم / برخی از آنها را به دزدکی حرکت های من ریخته و اکنون آنها از ته قرمز هستند “-” مگ ” Thee Stallion “

” او نام من را روی صورتش تات کرد ، من یک مهر نوشیدم / من این کیک را در صورت تو پخش کردم ، من می دانم که چه احساسی دارم “-” ضربه بزن “