كانیه وست قول می دهد تا زمان حضور در هیئت مدیره “هیچ چیز” را با خلا With منتشر نكند

كانیه وست كه تازه از جزییات مبارزه با اقدامات ناعادلانه صنعت موسیقی شروع كرده است ، دوباره در مورد مشكلات خود با Gap صحبت می كند.

utve4silyw6r8ty6t1a5 / ye “class =” ff-og-image-inserted “> اگرچه تصور این مسئله برای یک فرد عادی با توجه به تعداد زیاد چیزهایی که در آن لحظه می توان به آنها توجه داشت ، دشوار است ، کانیه وست مجدداً در مورد مشاغل خود با Gap تجدید نظر کرده است. و آدیداس ، دو شرکتی که – همانطور که کاملاً مشهور است – از خلاقیت وی بسیار سود برده اند و یا به شدت از آن بهره مند خواهند شد. مارک تا زمانی که “من در هیئت مدیره هستم”. همانطور که در ماه ژوئن اعلام شد ، وست و مارک Yeezy او – تا زمانی که این توییت ها بر برنامه های دقیق قبلی تأثیر نگذارند – قرار است در سال 2021 همکاری پوشاک را با فروشگاه Yeezy Gap به فروشگاه های Gap ارائه دهند. هنگام اعلام اولین خبر پیوند ، مارک بریتبارد – رئیس جهانی برند Gap – قول “مشارکت خرده فروشی در سطح بعدی” را داد در حالی که به سابقه مستندانه شعرآمیز West با این شرکت به عنوان نوجوانی که در خرده فروشی در شیکاگو کار می کرد ، اشاره کرد.

بیانیه مطبوعاتی همراه اضافه کرد که این معامله باعث خواهد شد که غرب مالکیت منحصر به فرد برند Yeezy را حفظ کند ، در حالی که Gap Inc تنها مالکیت Gap را حفظ خواهد کرد. علاوه بر این ، طبق اعلامیه مطبوعاتی از ژوئن ، Yeezy در رابطه با دستاوردهای فروش حق امتیاز و دارایی بالقوه دریافت خواهد کرد. در ماه ژوئیه سهام Gap پس از تهدید وست به “دور شدن” از شرکت در طول مدت بسیار گسترده سهام ، سهام سهام گپ کاهش یافت. رویداد مبارزاتی در کارولینای جنوبی. و در اوایل این ماه ، وست هنگامی که دوباره به توافقات تجاری خود با گپ و آدیداس پرداخت ، گفت: “صندلی های تخته سیاه مهم است” دومی در اظهارات روز پنجشنبه نیز ذکر شد ، وست قول داد که تا جایی که در هیئت مدیره قرار گیرد ، اردن را بپوشد.

همچنین این هفته ، وست نبرد مداوم خود را برای حقوق هنرمندان – به ویژه با توجه به چگونگی سو استفاده خلاقیت توسط برچسب ها و سایر نیروهای بالقوه استثمارگر – با مصاحبه بیلبورد که از طریق متن از طریق یک واسطه انجام شده است. در طول بحث با کالین اشتوتز ، وست درباره هدف بزرگتر خود توضیح داد ، که استراتژی او را می توان به بهترین شکل با هدف “آزاد کردن همه هنرمندان به هر طریق لازم” ترسیم کرد. وست بار دیگر تأكید كرد: بخش بزرگی از این امر ، كنار گذاشتن روشی است كه مورد پسند بسیاری از صنایع باقی مانده است ، كه در مقایسه با چگونگی مصرف متوسط ​​موسیقی در سال 2020 توسط شنوندگان ، مورد تمسخر قرار گرفته است. ثبت نام در فروشگاه مجتمع ، فروشگاه تجارت الکترونیکی جدید ما که در آن محتوا و تجارت ادغام می شود. داستانهای مرتبط همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید