خواننده رپ گویا به فیلم موزیک ویدئو در Neverland Ranch مایکل جکسون

تخلف می کند -jackson-Peace “class =” ff-og-image-inserted “>

Neverland Ranch مایکل جکسون یکی از نمادین ترین املاک جهان است. در نتیجه ، یک هنرمند که در حال آمدن است تصمیم گرفت از خانه به عنوان محل تنظیم موزیک ویدیوی جدید خود استفاده کند.

طرفداران MJ با ویدیوی “هود” رپ دائشارد مواجه شدند. از نظر تصویری ، دایشارد میله های خود را در مناطق مختلف مزرعه Neverland تحویل می دهد. داشارد اصرار دارد که اجازه فیلمبرداری فیلم در مزرعه را داشت ، اما Colony Capital – که صاحب خانه است – التماس می کند اختلاف نظر کند.

منابع به TMZ می گویند که امنیتی سه نفر با سه دوربین GoPro و یک آیفون را در ماه ژوئیه در حال فیلمبرداری دیده است. کارمندان به داشارد اطلاع دادند که او مرتکب تخلف شده و به او دستور دادند که دامداری را ترک کند. در حقیقت ، تنها دلیلی که امنیت با پلیس تماس نگرفته است این است که دائشارد به نظر می رسد درخواست های حذف فیلم را رعایت کرده است.

با این حال ، منابع ادعا می کنند که دائشارد و خدمه اش هنگام رویارویی با مقامات ، عمداً فیلم را پنهان کردند. این به آنها این امکان را می داد که کلیپ های کافی از او را که در سراسر مزرعه رپ می کند نگه دارند تا ویدیو ایجاد شود. اگرچه این ویدئو غیرمجاز است ، دائشارد همچنان به تبلیغ کار خود ادامه می دهد و حتی تصویری را از داخل مزرعه Neverland منتشر کرد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">