Chief Keef Talks برنامه های انتشار آلبوم Collab را با Mike Will Made-It

رئیس کیف در 25 سالگی ، از قبل الهام بخش نسلی از هنرمندان بوده است. از زمان شکستن به عنوان یک ستاره بزرگ برچسب ، نماد اکراه با موفقیت به یک هنرمند مستقل منتقل شد که در طی سالها مقدار زیادی مواد منتشر کرده است. در طول زندگی حرفه ای وی ، بحث و جدال نیز به دنبال او بوده است ، هنگامی که از ضربه ای که متحمل شده آگاهی پیدا می کنید ، درک آن آسان تر است. حتی آخرین برس اصلی او با مرگ ، کاتالیزوری برای شهرت خاص افتاده ترول بود.

بنابراین ، هنگامی که فرصتی پیدا کردم تا برای یک مصاحبه نادر از رئیس کیف مطلع شوم ، نمی توانم آن را رد کنم. معروف است که Keef دست نیافتنی است ، اما فرصتی برای درک بهتر مردی که از یک تربیت بی رحمانه و صنعت موسیقی بی رحم جان سالم به در برد ، چالش برانگیز بود.

فرصت نشستن در حین اجرای کنونی Keef با خانه تولید کنسرت دیجیتال DreamStage بود. تنظیم شده برای پخش همزمان دو ایالت و خارج از کشور ، این اولین برخورد هیپ هاپ این شرکت خواهد بود. قبل از آن ، اجرای زنده آنها عمدتا کلاسیک بود. از آنجا که گردهمایی های بزرگ به این زودی ها اتفاق نمی افتد ، اجراهای زنده دیجیتال به هنجار جدیدی تبدیل شده است و انتخاب Keef به عنوان اولین حضورشان در بازار شهری با پرداخت 15 دلار ، یک انتخاب الهام بخش بود ، خصوصاً وقتی با مشعل دار جدید شیکاگو ، Polo G. همراه شوید >

برای کمک به آگاهی بخشی به کنسرت ، به من گفتند که با کیف در یک موزیک ویدیو در لس آنجلس دیدار کنم و درباره برنامه هایش برای نمایش صحبت کنم. این همچنین به من فرصتی می دهد تا درباره پروژه مشارکتی آینده وی با Mike Will Made-It ، که پیش از این شاهد اجرای تک آهنگ “Bang Bang” به بیش از چهار میلیون بازدید در YouTube بوده است ، اطلاعاتی کسب کنم. فیلمبرداری موسیقی برای تک آهنگ بعدی این پروژه است.

با سفر 45 دقیقه ای از اینگلوود به دره سانی ، به پارکینگ منطقه استودیوی La Tuna Locations رسیدم. چند ساعت از غروب آفتاب ، کیف در حال تیراندازی صحنه ای در اتاقی بود که به طور مناسب با عنوان “خانه متروک از خانه متروک” نامگذاری شده بود. این صحنه علاوه بر فضای فیلم ترسناک ، برای او کاملاً استاندارد بود. سطح بی نظیری از سلاح گرم ، آجرهای کوکائین تقلبی ، انبوهی از پول نقد و مدل های اینستاگرام وجود داشت. حتی یک صحنه کنار استخر وجود داشت که در آن او به یک مرد سفیدپوست مناسب و سفید خالی نقطه ای به سرش شلیک کرد.

در صحنه ، من به مدیر کیف ، Peeda Pan معرفی شدم. پس از ملاقات ، او به من اطلاع داد که پس از پایان یافتن صحنه ، با پیش تولید مته حفاری وقت خواهم گرفت. همانطور که منتظر ماندیم ، پان درمورد داشتن مسائلی برای جلب جوجه Popeyes برای کیف در وسط ناکجاآباد صحبت کرد. سپس ناپدید شد.

سه ساعت بعد منتظر ماندم. بین شاخه ها ، سوزا و اطرافیان Glo-Gang او را می دیدند که بیرون می آیند ، گله می کنند ، می خندند ، پس از بی پرده سیگار می کشند و تاس می چرخند. اما در ساعت چهار ، پان به من اطلاع داد که مصاحبه آن روز انجام نمی شود.

ظاهراً ، کیف حال و هوای مصاحبه را نداشت و ساعتها در تولید با تأخیر به وقت اضافه رسیده بود. پان همچنین این واقعیت را بیان کرد که کیف شب قبل چهار قفسه را لاغر گذرانده بود و تا اواخر بعد از ظهر از خواب بیدار نشده بود. من فهمیدم که وقت من برای خروج است. پان قول شام و فرصتی برای مصاحبه با کیف را در روز بعد در عمارت خود داد. او به من توصیه کرد که ساعت 9:00 صبح روز بعد با او تماس بگیرم.

روز بعد ، ساعت 9:00 تلفنی به پان رسیدم و او از من خواست که حدود ساعت 2:00 بعد از ظهر دوباره با او تماس بگیرم. سپس ، ساعت 2 بعد از ظهر ، او از من خواست که ساعت 5:00 بعد از ظهر تماس بگیرم. بعد از آن ، او تلفن را برای بقیه روز متوقف کرد.

به گفته رئیس بازاریابی DreamStage ، تیم مدیریتی Keef از من خواست که تماشای خرید کاماروی جدید او را ببینم. چند روزی از آنها چیزی نمی شنیدم ، تا اینکه آنها ایده ای را برای حضور من در اجرای واقعی DreamStage در استودیوی تندر در لانگ بیچ مطرح کردند و سرانجام در آنجا با Keef مصاحبه کردند.

در روز نمایش ، من یک ساعت زودتر حاضر شدم تا زمینی را بدست آورم. در حالی که همه منتظر بودند تا کیف ظاهر شود ، در سالن خارج از صحنه صدا آویزان شدم. در حالی که مهارت های جام و توپ خود را نشان می داد ، No Jumper’s Adam 22 در آنجا مصاحبه هایی را انجام داده بود. سرانجام ، من به اتاق سبز Keef اجازه یافتم. یک تلویزیون واحد وجود داشت که مردم می توانستند پخش آن را تماشا کنند ، و ده ها میز بازی و صندلی هایی برای تنظیم. آب ، آب میوه و بشقاب های فلفل قرمز فقط غذاهای تازه بودند.

بعد از انداختن چند عکس از عملکرد کیف ، دوباره صبر کردم. بین کارکنان تولید ، کارمندان DreamStage ، همراهان و تعداد انگشت شماری از مطبوعات ، این عملکرد بیشتر از اینکه یک کنسرت زنده باشد ، شبیه یک تولید هماهنگ شده بود. Keef مورد علاقه های طرفداران خود مانند “Love Sosa” و “Faneto” را در کنار نسخه های جدیدتر مانند “Bang Bang” در کنار مرد هیاهوی خود Ballout و یک آهنگ پشتیبان اجرا کرد. حرکات اسلحه ، لرزش های وحشتناک و جهش های سبک برای ضربات ، حرکات استاندارد عملکرد بین کشش های صاف و تازه لول شده او بود.

بقیه مجموعه 45 دقیقه ای را در داخل اتاق سبز ، منتظر مصاحبه گذراندم. سرانجام ، پان سرم را به من داد تا بعد از پایان برنامه ، به بیرون برویم و برای مصاحبه با کیف دیدار کنم. جمعیت مردم از داخل در پارکینگ در نزدیکی ما حرکت کردند و توجه کیف را به خود جلب کردند. من در کنار پان ماندم ، که توانست مقدمه کوتاهی در مورد سوسا ارائه دهد.

در آن زمان ، من فهمیدم كه كیف حتی از راه اندازی یك نفره مطلع نبوده است.

“بدون مصاحبه” ، گفت:

پان دوباره در گوشش زمزمه کرد و کیف با اکراه اجازه داد من س questionsال بپرسم.

این اولین عملکرد شما از زمان شروع قرنطینه است. احساس همکاری با DreamStage برای اجرایی که به طور همزمان در سراسر جهان اجرا شده است؟
عجیب و غریب. با این حال عالی است

مشترک “Bang Bang” را با Mike Will Made-It کنار گذاشتید. آیا می توانید از لینک دادن به شما یادآوری کنید؟
من و مایک Will Made-It اتوماتیک است. ما از زمان ورود من خوب بوده ایم.

چه زمانی باید انتظار داشته باشیم که پروژه مشترک بین شما متوقف شود؟
سال آینده. ژانویه ، فوریه ، مارس. ممکن است قبل از آوریل باشد

در طول قرنطینه چگونه سالم بوده اید؟ – من این کار را از قبل قبل از اینکه جالب باشد انجام می دادم.

پس با خودتان چه کرده اید؟
در حال انجام من است.

[در این مرحله ، پان در مکالمه مداخله می کند و به رئیس کیف پیشنهاد می دهد درباره ابتکارات اخیر خود در زمینه بازی های E-sports صحبت کند].

Glo Navy Gaming ، من در حال بازی Call of Duty هستم. من الاغ یا هر کسی که بخواهد آن را اتوبوس می کنم.

چند نفره منظم یا Warzone؟
نه ، منطقه جنگ خیلی کند است.

آیا شما اسلحه ای دارید؟
اسلحه مورد علاقه من در بازی؟ نمی توانم به شما بگویم

تنظیمات killstreak شما به چه صورت است؟
با این وجود بیش از حد درخواست می کنید. برو سراغ چیز دیگری.

آیا اکنون بازیکنانی را برای Glo Navy Gaming امضا می کنید؟
بله ، ما قبلاً یک خانواده داشتیم. خوبیم

درست مثل آن ، مصاحبه تمام شد. بعد از هفته ها تاخیر ، من در مجموع سه دقیقه با کیف در یک پارکینگ شلوغ وقت گذراندم. دور از مصاحبه نشستن بود که قول داده شده بود ، و فرصت نکردم در مورد مواردی مانند تکامل حرکت مته یا تعاملات او با 6ix9ine س askال کنم. اما این تجربه متناسب با افسانه های زمزمه طولانی بود که رئیس کیف را به عنوان یک هنرمند گوشه گیر که فقط آنچه را که می خواهد انجام می دهد.

بعد از آن همه مدت انتظار ، می خواهم بگویم که من درک بهتری از کیف دارم. به نظر می رسد که او می خواهد در دره سن فرناندو زندگی ساده ای داشته باشد ، جایی که آزاد است یک تیم eSports را راه اندازی کند و با هنرمندانی که به آنها احترام می گذارد کار کند. یک چیز مطمئناً است: رئیس کیف زندگی را با شرایط خودش زندگی می کند. او آن را به دست آورده است.

همچنین