Premiere: سازنده الکترونیکی روحانی ESCHES “Levitate Us” آسمانی

را ارائه می دهد “class =” ff-og-image-inserted “>

بزرگ شدن بین فلوریدا جنوبی و آلمان غربی ، رابرت ” ESCHES ” موسیقی سامرفیلد دارای نوعی شگفت آور کیفیت میانه آتلانتیک است. از یک طرف ، نفوذ ایالت Ride و R&B و از طرف دیگر یک مارک الکترونیکی الکترونیکی تر وجود دارد ، همه برای صدایی که او توصیف می کند “مانند مارشمالوی ذوب شده” جمع می شوند.

فردا ، سپتامبر 4 ، خواننده ، تهیه کننده و چند سازنده مستقر در وین ، آهنگ جدید خود را “Levitate Us” ، قطعه ای مرکب از الکترونیک روح ، فقط با اشاره به نفوذ از دنیای جاز – حداقل در تنظیمات – منتشر خواهد کرد. شما می توانید اولین گوش دادن به آهنگ جدید را در قسمت بالا دریافت کنید و سپس مراقب EP هنوز بدون عنوان باشید که از آن گرفته شده است و قرار است در اواخر سال کاهش یابد.

توضیح چگونگی این آهنگ با هم ترکیب شد ، ESCHES اظهار داشت: “” Levitate Us “این جذابیت را دارد – از نظر موسیقیایی و غنایی ، به جایی می رود ، دائماً. من این واقعیت را دوست دارم که دارای این تفاوت های ظریف کمی است ، مانند لایه های موزون که تقریباً شبیه یک حیوان است تلاش برای آزادی ، و چندین جهان صوتی که فقط با هم ذوب می شوند. این آهنگ در سه مرحله توسعه یافته است – من آن را در یک ساز اصلی که تولید کردم نوشتم ، سپس OSIVE ، Sixtus Preiss و من این جلسات فوق العاده شدید را در وین برگزار کردیم ، سپس آن را به پایان رساندیم با ارسال فقط چیزهایی به اطراف. به اصطلاح دنیای شجاع جدید. من احساس می کنم این روند قطعاً برای مسیر کار کرده است – این در مورد مذاکره مسافت و این نوع ساده لوحی ساده لوحانه است. من در انتها رودز را اضافه کردم ، وقتی که عالی است اصوات و شعرها با هم به عنوان یکی طنین انداز می شوند. “

<کنار کلاس = "کنار-پانل">