Premiere: شف G موفقیت خود را در ویدئوی “Lights On”

جشن می گیرد sheff-g “class =” ff-og-image-inserted “>

شف G یک جهنم داشته است یک سال ، اما اگر ویدیوی جدید او برای قطعه “چراغهای روشن” نشانه ای از کار باشد ، کار زیادی تمام نشده است.

به کارگردانی رایان لینچ ، این ویدئو تمرینات MC را نشان می دهد که موفقیت مستمر خود را جشن می گیرد. “چراغ روشن است! تمام شد!” شف جی آهنگ و ویدیوی جدید را به کمپلکس گفت. “این ترانه درباره چگونگی مواجه شدن با این موسیقی گه است. قبل از اینکه امسال تمام شود ، شما در حال حاضر موسیقی جدید بیشتری از من خواهید داشت.” انتشار رسمی آهنگ به دنبال مشارکت وی بین برچسب وی Winners Circle Entertainment و RCA Records است.

پس از ایجاد هیاهو با همکاری های بی دردسر او با Sleepy Hallow ، “چراغ های روشن” روشن می کند که شف به همان خوبی روی او کار می کند صاحب همانطور که با دیگران می کند. او همچنین نشان داده است که او فقط یک هنرمند مته نیست ، و در آهنگهایی کار می کند که صداهای مدرن بروکلین را با تولید ساده تر رپ ترکیب می کند. او در ماه اوت به مجتمع مجتمع گفت: “جریان” یکی از آهنگ هایی بود که به همه نشان داد که ما می توانیم از هنرآموز بودن فقط خارج شویم. Sleepy افزود: “این چیزی بیشتر از تمرین است.”

ویدیوی “Lights On” را در بالا مشاهده کنید و آهنگ را در اینجا پخش کنید.