عمارت Blueface در لس آنجلس برای اجاره Airbnb

در دسترس است = “ff-og-image-inserted”>

Blueface آلبوم Find the Beat را در اوایل سال جاری رها کرد و اکنون به نظر می رسد که رپر LA نیز مسیر شغلی دیگری را دنبال می کند.

در پستی در Instagram Instagram Stories خود ، ” هنرمند توتیانا “فاش کرد که” عمارت blueGC “خود را از طریق Airbnb اجاره داده است. در واقع ، او پیوندی را به ملک اجاره ای در بیوگرافی خود اضافه کرد. در حالی که صفحه مربوط به ملک اطلاعات زیادی ندارد ، اما نشان می دهد وی در خانه سه خوابه ، دو و نیم حمام پذیرای حداکثر 10 مهمان است.

نرخ پایه برای یک شب 2500 دلار ، شاید کمی شیب برای اقامت انفرادی اما بیشتر در حوزه امکان برای یک گروه 10 نفره. با وجود هزینه خدمات ، مالیات اشغال و هزینه های اضافی ، کل مبلغ 3،274 دلار است. عکس های موجود در این لیست طبیعت بزرگ اما انحطاطی خانه را به نمایش می گذارد که دارای وان آبگرم و پیانو است. با ساختاری به سبک میزانسن و حمامهای کاملاً چشمگیر ، به راحتی می توان فهمید که چرا شخصی با درآمد قابل استفاده وسوسه می شود در اقامتگاه محقر Blueface بماند.

هرکسی که واقعاً در این ملک بماند ، ممکن است بخواهد فکر خود را بیاورد چراغ سیاه ، همانطور که سال گذشته ادعا کرد با 10 هزار زن خوابیده است. همچنین لازم به ذکر است که حساب Airbnb از Blueface از سال 2017 فعال است و تنها نقدی که وی تاکنون به دست آورده مربوط به اقامتی است که در ژانویه 2018 اتفاق افتاده است و این موفقیت موفقیت موفقیت آمیز “Thotiana” را پیش بینی می کند.

ویژگی را در اینجا بررسی کنید.

همچنین

< / div>