Premiere: پرتقال های احساسی با کانال “Tres That

نارنجی های احساسی با کانال Tres متصل شده اند برای ترانه جدید خود “All that”.

بیش از حد پرشور ، تولید خوب ، این سه هنرمند در مورد یک اتصال احتمالی آیه هایی را معامله می کنند. این تک آهنگ در EP پیش رو Emotional Oranges ، Juicebox ظاهر می شود ، که قرار است برای انتشار در سال آینده.

“این کاری است که توکیو ، گوریلاز ، و گوش دادن به بسیاری از موسیقی رقص دهه 90 با شما انجام می دهد. عشق زیادی به کانال برای برکت دادن به آهنگ ،” A و V از طرف نارنجی های عاطفی به مجتمع گفت.

از طرف خود ، کانال ترس توضیح داد ، “A ضرب و شتم را برای من ارسال کرد و من بلافاصله احساس شور و نشاط کردم و آیه را در اتاقم بریدم. جالب است که به رکوردهای این چنینی برسم و محدوده من را اعمال کن آهنگساز هستم ، و فقط انواع مختلف ضربات را وارد کنید. V در آهنگ زیبا به نظر می رسد ، هم او و هم A دوست داشتن این آهنگ را بسیار آسان کردند. ”

در سال 2018 ، Emotional Oranges اولین آهنگ خود را با نام “Motion” منتشر کردند که منجر به پروژه هشت آهنگ ، The Juice Vol. من در ماه مه 2019. بعداً همان سال در ماه نوامبر ، آنها پیگیری کردند ، The Juice Vol. II.

“همه اینها” را در زیر گوش دهید و ویدیوی غزل رسمی را از بالا تماشا کنید. این آهنگ از چهارشنبه (14 مهر) در همه سرویس های پخش در دسترس خواهد بود.

Emotional Oranges همچنین یک hoodie جدید منتشر کرد که در وب سایت رسمی آنها موجود است.