“WAP” Cardi B و Megan Thee Stallion برای سال 2021 Grammy Consideration

ارسال نشده است n3obfjvea0p95sysyfr8 / megan-purple “class =” ff-og-image-inserted “>

شخصی اخراج می شود … شاید.

Pitchfork روز سه شنبه گزارش داد که آهنگ برتر” WAP “Cardi B و Megan Thee Stallion برای در نظر گرفتن گرمی ارسال شده است.

برای اینکه آلبوم یا تک آهنگی مجاز به جوایز گرمی 2021 باشد ، باید بین 1 سپتامبر 2019 و 31 آگوست 2020 منتشر می شد. “WAP” – اولین نمایش آن در 7 آگوست به موقع افتاد تا برش ایجاد شود ، اما برای شناسایی ارسال نشد. این حرکت گیج کننده است از آنجا که “WAP” یک آهنگ پیشگامانه است.

پس از انتشار ، “WAP” رکورد بزرگترین هفته پخش جریانی همه زمانها را ثبت کرد و اقدامات بزرگی مانند Drake و BTS را متوقف کرد از ادعای شماره 1 بیلبورد. این تک آهنگ همچنین با یک موزیک ویدیو همراه بود که در آن کایلی جنر ، نورمانی ، روبی رز و … حضور داشتند. از آن زمان این قسمت بصری ویروسی می شود و نزدیک به 250 میلیون بازدید از آن می گذرد. این باعث می شود بسیاری باور کنند که “WAP” در 63 امین جوایز گرمی احتمالاً حداقل یک جام را به خانه خود برده است.

به نظر می رسد این بدترین حقه بازی از زمان نیوتن در Super Bowl 50 است. در نتیجه ، از مجتمع خواسته شد تا برای توضیحات به هر دو نماینده Cardi B و Megan Thee Stallion مراجعه کند. یک نماینده برای Cardi B تأیید کرد که “WAP” برای جوایز گرمی 2021 ارسال نشده است و برای رویداد 2022 ارسال خواهد شد.

Pitchfork برای اولین بار این را گزارش داد ، رپر قبل از ارسال “WAP” برای دریافت هرگونه جایزه منتظر انتشار آلبوم آینده خود است.

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

همچنین