Premiere: Felid مستقر در بریستول شماره جدید Lo-Fi Alt-Pop “Take It Off”

را به اشتراک می گذارد / fl_lossy، pg_1 / jge6upcsqyczxh2hatdw / felid “class =” ff-og-image-inserted “>

طی چند سال گذشته ، Felid ، خواننده ، ترانه سرا و تهیه کننده مستقر در بریستول ، مات و مبهم سبک LA ضرب و شتم را با صدای سمت چپ بریستول به عنوان نصف ترکیب کرده است از Mauwe (Mo-Wee تلفظ می شود) در کنار Portia Conn ، اما امروز او با اولین تک آهنگ تک خود “Take It Off” ، قطعه ای بسیار مفصل و کاملاً اغوا کننده از آل پاپ lo-fi ، خودش را بیرون می کشد.

فلید توضیح می دهد: “همه چیز در مورد آن ظاهرهای به سرقت رفته است.” “زیر بناهای نامرئی ، فشار و فشار مبادلات پرشور که همه به جایی اشاره دارد که می خواهید هر دو به سرانجام برسید. این کاملاً ظریف است اما همزمان در مقابل شماست – من می خواستم همه چیز در آهنگ نشان دهنده این باشد. ”

اگرچه Mauwe در حال حاضر در حالت تعلیق است ، اما به نظر می رسد که Felid در حال انجام کار حتی بزرگتری است. تک آهنگ جدید ، به ما گفته می شود ، بخشی از تمایل او برای ایجاد موسیقی است که طرفدارانش می توانند همان تسکینی را پیدا کنند که در سوابق برجسته او پیدا کرده است. وی ادامه می دهد: “من می دانم که تنها برای تکیه دادن به موسیقی برای گذر از شر گله تنها نیستم.” “این زیبایی موسیقی است. یا به شما کمک می کند حتی با یک لحظه فرار کنید یا با آنچه از بین می برید مقابله کنید و درگیر شوید. من می دانم که بدون آن من نیستم. بنابراین این پروژه ایجاد هرچه بیشتر از آن لحظه ها ، هم برای خودم و هم برای هر کسی که می تواند آنها را بخواهد ، و زندگی در زندگی که این خلاقیت را القا کند. “