Post Malone و 21 Savage’s “Rockstar” بیش از 2 میلیارد جریان در Spotify جمع می کنند

پست مالون و 21 Savage یک افتخار دیگر برای افزودن به لیست دستاوردهای خود دارند.

روز یکشنبه ، Spotify فاش کرد که “Rockstar” مالون با حضور 21 Savage دو میلیارد جریان را در سیستم عامل ثبت کرده است. این تقریباً سه سال پس از انتشار آهنگ می آید و فقط دومین آهنگ است که در Spotify به این نقطه عطف رسیده است.

آهنگ “Shape of You” از اد شیران تنها آهنگ در Spotify است که دارای پخش جریانی بیشتر از “Rockstar” با نزدیک به 2.6 میلیارد پخش جریانی در سرویس پخش جریانی است. در پشت “Rockstar” و “Shape of You” ، “One Dance” Drake قرار دارد که با 1.9 میلیارد در تقریبا دو میلیارد جریان دارد.

آهنگ نامزد گرمی Post Malone در آلبوم 2018 او ، Beerbongs & Bentleys ، برجسته شد. پست همچنین در ژوئیه به وال استریت ژورنال گفت که او در حال کار بر روی یک پروژه جدید است که نتیجه آن خونریزی هالیوود در سال 2019 خواهد بود.

“پیش از این توضیح داد که موسیقی اش برای افرادی که تا سال 2020 کشیده شده اند چراغ تاریکی خواهد بود.” “من الان روی یک آلبوم کار می کنم”.

در این زمانها چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد که به مردم امید می بخشد و امیدوارم روحیه مردم را بالا ببرد. زیرا در آمریکا زمان تاریکی است. در تاریک ترین زمان ها ، من فقط سعی می کنم از آن چیز زیبایی بسازم. ” “من می خواهم یک آلبوم بسازم که نشان دهنده این باشد که مردم در زمان تنهایی و نگرانی تنها نیستند و در پایان روز همه ما فقط باید به همه روی کره زمین عشق نشان دهیم و مسائل را رقم بزنیم. من فکر کنید که ما چیزهای باورنکردنی درست می کنیم. “

همچنین