دوستان و طرفداران در دو سالگرد درگذشت Mac Miller با ادای احترام

امروز دو سالگی درگذشت نابهنگام مک میلر است و طرفداران و دوستانش با به اشتراک گذاشتن ادای احترام به رپر فقید ، این تاریخ را مشخص کردند. < مک میلر در 7 سپتامبر 2018 در سن 26 سالگی درگذشت و درگذشت وی تأثیر زیادی بر صنعت موسیقی گذاشت. بسیاری شوک خود را از مرگ او ابراز داشتند ، و دوست دختر سابق او آریانا گرانده در میان کسانی بود که به ویژه مورد اصابت قرار گرفت. اوایل امسال ، او در زندگی و میراث او در مصاحبه با Zane Lowe تأمل کرد. وی گفت: "هیچ چیز برای او بیش از موسیقی مهم نبود." "او فردی بود که به معنای واقعی کل هر ثانیه از فکر و وقت و زندگی خود را به موسیقی می داد. و من فکر می کنم این در آنچه او ما را به جا گذاشته کاملا مشهود است."

مک بیش از یک ماه درگذشت پس از انتشار پنجمین آلبوم خود ، شنا. اولین حلقه های LP پس از مرگ او در اوایل سال جاری با تحسین منتقدان و بازرگانی وارد بازار شد و در شماره 3 بیلبورد 200 حضور یافت.

تاندركات ، كه یكی از نزدیكترین همكاران Mac بود ، روز دوشنبه ادای احترام ویژه ای دلخراش را به اشتراک گذاشت. وی در کنار عکسی از مک با تی شرت تاندرکت نوشت: “شما دو خانواده دارید ، خانواده ای که با آن متولد شده اید و خانواده ای که انتخاب می کنید.” “خانواده ای که من انتخاب کردم ، یک روز نمی گذرد و من آن را احساس نمی کنم. من می دانم که شما هم آن را احساس خواهید کرد. امروز فقط مک میلر را دست انداخته اید.” Juicy J ، Mustard ، Wale و Kehlani همچنین روز دوشنبه در غم از دست دادن Mac عزادار شدند. بیشتر: