مردم منوی مهمانی جشن تولد Drake را به دلیل یک ظرف کاملاً عجیب و غریب

تفت می دهند / drake-bday-menu “class =” ff-og-image-inserted “>

دریک تولد 34 سالگی تولد جمعه شب خود را با یک مهمانی در لس آنجلس برگزار کرد. اگرچه این یک کار خصوصی بود ، اما عکس ها و فیلم های این رویداد به صورت آنلاین راه پیدا کردند ، از جمله یکی از آنچه که به نظر می رسد منوی غذا از عصر است. و پسر آیا ما س questionsالاتی داریم – بخصوص در مورد گزینه ماکارونی و پنیر.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، به نظر می رسد که ماک دارای کشمش و کاپیر است ، که هیچ کدام در کلاسیک جنوبی معمول نیست. در دفاع از دریک ، ممکن است اشتباهی در فهرست وجود داشته باشد ، زیرا گوجه فرنگی ، کاپیر ، کشمش و جعفری خشک شده برای ماک و پنیر و گل کلم کبابی ذکر شده است. با این حال ، اگر این کار عمدی بوده است ، لازم نیست کسی با سابقه آشپزی بداند که حداقل کشمش هیچ مشکلی در جایی نزدیک غذای ماکارونی و پنیر ندارد. و مردم پاسخ می خواهند.

برخی گمانه زنی ها وجود دارد که اگر کشمش در ماکارونی و پنیر عمدی باشد ، این غذا می تواند یک تفسیر آزاد از رشته فرنگی باشد ، اما به نظر می رسد یک کشش است. شنبه که آلبوم استودیویی بعدی مورد انتظار او ، Certified Lover Boy ، در ژانویه سقوط خواهد کرد. امیدوارم که به عنوان یک پاک کننده مناسب کام عمل کند.

همچنین تماشا کنید