مایک تایسون درمورد Boosie Badazz درمورد نظرات خود درباره Dwayne Wade’s Transgender Daughter

lil-yoosie “class =” ff-og-image-inserted “>

Boosie Badazz پیش از این خبر را به عنوان سرفصل معرفی کرد یک سال پس از اظهار نظرهای ترنسوبیو و همجنسگرایانه وی در مورد فرزند تراجنسی دویان وید ، زایا وید. ماه ها بعد ، خواننده رپ مجبور شد در برابر ضرب المثل “بدترین انسان روی سیاره” ، مایک تایسون ، روی حرفش بایستد.

نزدیک به 10 دقیقه از حضور Boosie در Hotboxin ‘With Mike Tyson ، او رپ را فشار داد که چرا با افرادی که در حقایقشان زندگی می کنند مخالفت می کند.

“چرا حرف می زنی؟ در مورد افرادی که ممکن است همجنس باز باشند؟ چرا در مورد آنها چنین می گویی؟ ” تایسون در ویدئو می پرسد. “آیا شما احساس می کنید که یک همجنسگرای هستید و با بی احترامی به آنها خود را از همجنسگرایی شدن ارتقا می دهد؟ من فکر می کنم شما ممکن است همجنسگرایان را دوست داشته باشید.”

Boosie با گفتن اینکه او “همانطور که” مستقیم به عنوان یک پیکان. ” تایسون با توضیح اینكه او سعی نمی كرد Boosie را همجنسگرا بنامد ، تصریح كرد ، او فقط گیج شده است كه چرا افراد همجنسگرا رپ را اذیت می كنند.

“اگر راست می گویید ، چرا مردم را آزار می دهید؟” تایسون می پرسد.

بوسی توضیح می دهد که او از انتقال زایا وید به دلیل کودک بودن “آزرده” شده است. حتی اگر او فرزند وی یا بخشی از خانواده اش نیست ، اما او احساس کرد این حق وی است که درباره تصمیمات خانواده صحبت کند.

“من واقعاً در مورد وضعیت دویان وید نظر دادم زیرا از این که کودک هستم آزرده خاطر شدم. به همین دلیل من از این کار آزرده خاطر شدم” ، بوزی پس از بیان اینکه بعضی اوقات باید فقط “حرفش را ببندد” گفت پای خود را در دهان خود قرار ندهید “من چه کسی هستم که چیزی بگویم؟”

حضور کامل Boosie Badazz را در Hotboxin ‘With Mike Tyson در بالا مشاهده کنید.