NLE Choppa به هواداران می گوید که “آنها را Travis Scott Burgers Down” قرار دهند و به رژیم غذایی گیاهی

روی بیاورند

NLE Choppa با هدف گرفتن غذای جدید مک دونالد تراویس اسکات بیداری معنوی خود را ادامه می دهد.

روز شنبه ، Choppa به توییتر رفت و از طرفدارانش خواست تا همبرگرهای تراویس اسکات خود را با یک وعده غذایی گیاهی سالم تر عوض کنند.

چوپا در توئیتر خود نوشت: “آنها را بریزید همبرگرهای تراویس اسکات به بازار کشاورزان بروید و سبزیجات بخورید.” “غذاهای گیاهی بخورید.”

Choppa در یک سفر معنوی بوده است. وی اخیراً به هواداران اعتراف کرده است که دیگر علاقه ای به ساخت موسیقی متمرکز بر خشونت ندارد. وی همچنین یک کانال جدید YouTube به نام “Awakened Choppa” راه اندازی کرده است که در آن سبک زندگی جدید و جامع خود را مستند می کند.

به نظر می رسد این مخالفت با مک دونالد بخشی از مسیر روشنگری NLE است. در حالی که توجه زیادی به وی ذکر خواهد شد که از تراویس اسکات نام می برد ، چوپا همچنین سعی کرد توضیح دهد که غذایی که می خورد می تواند بر سلامت جسمی و روانی وی تأثیر بگذارد.

رپر نوشت: “مرد سالم بخورید که غذایی که می خورید می تواند با ذهنیت شما هم غذا بخورد.”

و وقتی طرفداری با گفتن غذای گیاهی برای او مضر است ، چوپا همدرد شد و به او گفت که فقط به این دلیل است که بدن او عادت دارد نوع خاصی از غذا را بخورد. این خواننده رپ به او گفت که سم زدایی و جدی گرفتن رژیم غذایی به او امکان می دهد غذاهای گیاهی را کاملاً درک کند.

همچنین