نیک کانن می گوید که او برای پایان دادن به گوشت گاو با Eminem

باز است “class =” ff-og-image-inserted “>

نیک کانون یک گوشت گاو به ظاهر یک طرفه دارد با امینم که بیش از یک دهه طول کشیده است. علی رغم اینکه مدت طولانی این کینه را در دست داشت ، کانن ادعا می کند که برای دفن هچت باز است.

در طی مکالمه اخیر با فت جو ، کانن گفت که مشتاقانه منتظر لحظه ای است که او و امینم بتوانند بنشینند و در مورد اختلافاتشان گفتگو کنند.

کانن به فت جو گفت: “امیدوارم که یک روز ، شخص من و من فرصتی برای نشستن پیدا خواهم کرد ، همانطور که گفتم ، من به توانایی او احترام می گذارم.” سپس چربی جو تصمیم گرفت که جلسه را ترتیب دهد و مقدمات این گفتگو را فراهم کند.

“اگر می توانی این کار را بکنی” ، نیک پیش از این ادعا کرد که خودش سعی کرده این کار را با گفتگو با نزدیکان امینم انجام دهد.

“من سعی می کردم بدست آورم. ..من با رویس صحبت کردم ، ما واقعاً تلاش می کنیم که این مسئله ظاهر شود ، زیرا فکر می کنم در پایان دو مرد باید آن مکالمه را داشته باشند.

این درست است که جوی کراک واسطه است این جلسه احتمالی به این دلیل که امینم از ویژگی خود در ضبط “Lord Above” از جو استفاده کرد تا گوشت گوساله خود را با نیک کانون دوباره زنده کند. این در پاسخ به این بود که کانن لحظه ای را به یاد T.I. هنگامی که او به دیترویت رفت تا در اوج گوشت گاو بر سر ماریا کری سابق Cannon با Em بجنگد.

در پاسخ ، Cannon سه قطعه دیس را به عقب فرستاد. این باعث جلب علاقه همکاران Em شد ، اما هرگز پاسخی از طرف مارشال ایجاد نکرد. اما از ابتدای این جنجال ، کانن در مورد پایان دادن به گوشت گاو با آرامش در Wild’n Out قاطع است.

کانن به چاق جو گفت: “در حالی که این کار را می کنی ، به او بگو که بیاید.” “ما یک Wild’n Out Detroit اختصاصی راه اندازی خواهیم کرد.”