Netflix برای محتوای “Lewd” به تصویر کشیده شده در فیلم “Cyers”

متهم شد texas-grand-jury-indicts-netflix-over-cuties-film “class =” ff-og-image-inserted “>

نتفلیکس به دلیل Cuits ، یک فیلم بزرگسالی که به دلیل سو explo استفاده از بازیگران جوان و تشویق جنسی شدن کودکان.

طبق اسناد حقوقی به دست آمده توسط Texas Tribune ، هیئت منصفه اعظم در تایلر ، تگزاس ، غول پخش جریانی را به دلیل تبلیغ محتوایی که “نمایشگاه شرور دستگاه تناسلی یا ناحیه شرمگاهی را به تصویر می کشد” متهم کرد. از یک کودک لباس پوشیده یا نیمه لباس که در زمان ایجاد مواد بصری کمتر از 18 سال سن داشت ، و این علاقه به رابطه جنسی را جلب می کند. “

نتفلیکس به کیفرخواست پاسخ داد n بیانیه ای برای نیویورک پست: “Cyers یک تفسیر اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال است. این اتهام خالی از لطف است و ما در کنار فیلم ایستاده ایم. “

فیلم های Cyers ، فیلمی فرانسوی به نویسندگی و کارگردانی مأمونا دوکوره ، داستان دختری مسلمان 11 ساله را در پاریس زندگی می کند که علیه او شورش می کند پدر و مادر سختگیر او با پیوستن به یک گروه رقص دخترانه. نتفلیکس اندکی پیش از اکران فیلم در ساندنس ، حق فیلم جهانی را خریداری کرد و در آنجا جایزه کارگردانی نمایشی سینمای جهان را از آن خود کرد.

اما علی رغم تحسین ها و تحسین های منتقدان ، این فیلم مورد انتقاد تعدادی از قانونگذاران قرار گرفت ، حتی بعضی از آنها حتی به حدی نگریستند که آن را “پورنوگرافی کودکان” نامیدند.

Netflix در ماه آگوست به دلیل استفاده از پوستر فیلم Cuits عذرخواهی کرد که به اعتقاد برخی جنسی است دوکوره گفت که آثار اصلی نتفلیکس برای کیتز “نماینده فیلم و به ویژه پیام آن نبود.” او همچنین ادعا کرد که به دلیل بازاریابی تهدید به مرگ شده است ، اما اصرار دارد که “همان جنگ” کسانی را که انتقاد می کنند می جنگد. فیلم.

“این پررنگ است ، امینیست ، اما ایجاد بحث و تلاش برای یافتن راه حل برای من به عنوان یک هنرمند ، برای سیاستمداران و والدین بسیار مهم و ضروری است. Doucouré به هالیوود ریپورتر گفت: این یک مسئله واقعی است. “بحث و جدال با این اثر هنری آغاز شد … مهمترین چیز این است که فیلم را تماشا کنید و درک کنید که ما با هم مبارزه داریم.”