Cardi B پس از تبلیغ برای جمع آوری کمکهای مالی برای ارمنستان عذرخواهی می کند: “ما تحقیق خود را انجام ندادیم”

Cardi B این هفته پس از تبلیغ برای جمع آوری کمکهای مجازی با واکنش شدید مواجه شد ارمنستان این پست در میان افزایش درگیری ارمنستان با آذربایجان بر سر قلمرو قره باغ به اشتراک گذاشته شد. CBS News گزارش داده است که طی هفته گذشته ده ها نفر بر اثر درگیری جان خود را از دست داده و صدها نفر زخمی شده اند. رهبران بین المللی از آن زمان خواستار موافقت هر دو طرف با آتش بس شده اند.

ماجرای اینستاگرام کاردی برای جمع آوری کمک مالی باعث ایجاد هشتگ #cardibsupportsterrorism شد ، بسیاری از این خوانندگان رپر برانکس را به طرفداری از اختلافات متهم کردند. کاردی در یک توییت صوتی با واکنش منفی روبرو شد و اعتراف کرد که قبل از ارسال آگهی تحقیق نکرده است. کاردی توضیح داد که او و افست روز دوشنبه با یک مشاور ملاقات کرده اند تا درباره فروش یکی از املاک خود صحبت کنند. در طی آن جلسه ، گویا مشاور از کاردی پرسید که آیا مایل است پستی را “برای یک هدف خوب” به اشتراک بگذارد.

“و ما گفتیم ، مطمئنا ، چرا نه؟” کاردی در صدا گفت: ما دوست داریم از همه حمایت کنیم. “و سپس بیدار شدم و دیدم بسیاری از مردم آذربایجان برای من چیزهایی می نویسند ، چیزهایی برای من می نویسند و من نمی دانستم که این جنگی بین دو کشور است.”

کاردی در ادامه گفت او چقدر از وقت خود در آذربایجان لذت برد و گفت شهروندانش با او “مانند یک شاهزاده خانم” رفتار می کنند. وی سپس ارمنستان و آذربایجان را به خاطر زیبایی و تاریخ غنی ستایش کرد و گفت آرزو می کند هر دو کشور در صلح باشند.

“آرزوی من این است ، زیرا امروز کمی تحقیق کردم ، زیرا شما بچه ها خیلی نظرات را برای من گذاشتند ، آرزوی من این است که هر دو کشور فقط در صلح باشند. ” “شما بچه ها قبلاً زمین های بزرگی دارید. هیچ زمین کوچکی وجود ندارد که ارزش هرج و مرج ، مرگ ، جنگ ، به ویژه در این سال را داشته باشد.

وی ادامه داد:” این سال بسیار بدی است ، بسیاری از بیماری احساس می کنم خدا می خواهد به ما پیامی بدهد … امیدوارم فقط آنجا صلح باشد. من طرف نمی گیرم ، من هر دو کشور را دوست دارم. متاسفم که من کسی را آزرده ام ، این سبک من نیست ، من از این نوع چیزها خوشم نمی آید … ما واقعاً آرزوی صلح داریم و بس. “

کاردی همچنین به کاربر توییتر که ادعا کرد او از تروریسم حمایت می کند. خواننده رپر ، بار دیگر مسئولیت عدم انجام تحقیق قبل از اشتراک پرواز را بر عهده گرفت ، اما اصرار داشت که از هیچ درگیری که به افراد بی گناه آسیب می رساند حمایت نمی کند.

< div class = "Article-bottom">