پسر نیت داگ در پاسخ به اسنوپ داگ که ادعا می کند علامت Ty Dolla Reincarnation of Father

است

مقایسه Snoop Dogg با مقایسه Ty Dolla Sign با Nate Dogg چندان با پسر مرحوم مجرم مطابقت نداشت.

پس از انتشار آخرین آلبوم Ty با حضور Ty Dolla Sign ، اسنوپ از وی به عنوان تجسم دوباره ناتی داگ استقبال کرد. این بدان معنا بود که بسیاری از همکلاسی های 213 همکار نیت باعث شده اند Ty Dolla Sign فروتنانه این افتخار را بپذیرد.

“من احساس خوشبختی می كنم ، احساس افتخار می كنم ،” به پاور 106 گفت: “ناتی داگ مشعل بزرگی را حمل می كرد و او آن را رد كرد. من فقط با همسایه دیگرم صحبت كردم ، و او به من گفت كه صحبت كرد به اسنوپ در روز تولدش ، و اسنوپ گفت من تناسخ ناتی داگ هستم. وقتی این حرف را شنیدم ، مانند اسنوپ گفتم که خوب است؟ این یعنی همه چیز. همانطور که گفتم ، افتخار است و من حمل آن را خوشحال می کنم من فقط برای هنرمند بعدی که در آنجاست تشویق می کنم ، خودت باش – یکی از آنها باش. “

با شنیدن این حرف ، پسر ناتی داگ ، نایجیل هیل ، اینستاگرام که در آن او چند پست IG Stories را که ادعاهای Snoop را رد می کرد ، اخراج کرد.

“9 سال پیش پس از مرگ پدر من و شگفت زده شدنakon به عنوان جایگزین ، این آهنگ را به خاطر می آورید ، Naijiel Hale در زیر تصویر “Kush” دکتر Dre با حضور اسنوپ داگ و Akon گفت: “حتی به کل صدای Nate Dogg که در آنجا است اشاره کنید. این زمانی است که من می دانستم.” وی سپس اسکرین شاتی از نظرات اسنوپ با ادعای “ALL THIS SHIT DEAD” منتشر کرد.

اگرچه از نظرات اسنوپ اعتراض می کند ، اما هیل با اسنوپ یا Ty Dolla Sign مخالفتی ندارد. او فقط احساس می کند موسیقی او دومین اقدام واقعی ناتی داگ است.

“مربی اسنوپ می تواند آنچه را که می خواهد بگوید زیرا که او پادشاه است ، اما او دیگر دیدن نکرد. من نمی توانم مخالف باشم که این پدر من است. من می توانم اختلاف نظر را ثابت کنم و هنوز هم درست می شوم ،” “برای شگفت زده های عقب که صدایی شبیه به این ندارند … خاموش باشید!”