یک نمایندگی فروش ، اکشن فیگور مکدونالد تراویس اسکات را با قیمت 55000

دلار لیست کرده است scott “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

این راز نیست که طرفداران تراویس اسکات یک گروه مشتاق هستند ، اما حتی سخت ترین افراد در میان طرفداران او نیز برای توجیه قیمت فروش مجدد شکل مک دونالد تلاش می کنند.

مواردی که با آرم اسکات کاکتوس جک رکوردز و مارک مک دونالد همراه است ، فروش مجدد را برای تعداد مضحک آغاز کرده اند ، اما مجسمه ساده تولید شده برای این همکاری ، تاج را به دست می آورد. از روز دوشنبه ، شخصی در حال تلاش برای فروش یکی از معدود ارقامی است که با قیمت 55000 دلار در بازار فروش مجدد StockX تولید شده است. گرچه مطمئناً قیمت بسیار بالایی دارد ، اما مورد بسیار موردعلاقه ترین شركت McDonald’s است.

اندكی پس از اعلام غذای امضای غذای خود در زنجیره فست فود ، اسكات بازرگان جدیدی را برای جشن گرفتن این همکاری آزاد كرد. از طریق وب سایت کاکتوس جک وی. او تعدادی تی شرت و سایر اقلام لباس را به بازار عرضه کرد. مجسمه محدودترین کالایی بود که از طریق یک مسابقه به طرفداران اعطا شد.

برای مقایسه ، تی شرت خدمه مک دونالد که از طریق سایت وی فروخته شده است ، تقریباً با همان قیمت خرده فروشی فروخته می شود. با این حال ، حجم کفش های نایک که او منتشر کرده است ، به ویژه SB Dunk Low ، بیش از پنج برابر قیمت درخواستی فروخته شده است. هنوز هم توجیه 55000 دلار دشوار است ، به خصوص برای چنین مجسمه ای کوچک (خود تراویس اسکات بلندتر است ، بسته بندی آن را می خوانید).