دختر مایک تایسون از او خواست که نظرات ترانسوبیک بوسی را صدا کند: “من یک بار Boosie بودم”

در آخرین قسمت برنامه Hotboxin ‘With Mike Tyson ، بوکسور در یک گفتگوی داغ با Boosie در مورد سابقه همجنسگرایی و ترنس هراسی خود روبرو شد.

Boosie در اوایل سال جاری پس از اظهار نظرهای عمیقا توهین آمیز درباره دختر تراجنسیتی دویان وید ، زایا وید ، خبرهای اصلی خود را به دست آورد. “چرا درمورد افرادی که ممکن است همجنس باز باشند چیزهایی می گویید؟” تایسون در آن زمان بوسی را کباب کرد. گفتگو با TMZ ، تایسون در مورد اینکه چرا می خواست با رفتارهای اخیر Boosie مقابله کند ، توضیح داد و نشان داد که دخترش او را فعالانه به پرسیدن س tالات سخت ترغیب کرده است.

تایسون گفت: “می دانید ، من زمانی بوزی بودم.” “دخترم ، او تمام مسیر خود را از شهر نیویورک به لس آنجلس کالیفرنیا که من فقط برای حضور در آنجا هستم پرواز کرد ، زیرا او فکر می کرد بویسی آنقدر بی احترامی است که مجبور شد با او مقابله کند. آیا تصور می کنید؟ و من می گویم ، “هی ، نه ، نمی توانی با او مقابله کنی که فکر می کنی اینجا آمده ای و میهمان من را می بینی؟ نمی توانی این کار را بکنی. او گفت ،” مرد ، من باید با او صحبت کنم. این برادر نسبت به جامعه. “”

پست جدید  Kid Cudi برای راه اندازی برنامه موسیقی زنده تعاملی هنرمند توانمند Encore

وی در ادامه توضیح داد که وقتی او با بوسی مصاحبه کرد تا با او مصاحبه کند ، او واقعاً وارد اتاق شد. وی افزود: “من نگران بودم زیرا فکر می کردم که باید عصبانی شوم زیرا این کودک من است.” “اما او خودش را مانند یک آقا رفتار کرد و مشکلی پیش نیامد. مشکلی پیش آمد. مثل اینکه من پیش بینی می کردم این اتفاق نیفتد. دخترم شهامت و چیزهای زیادی دارد.” وی ادامه داد که عاشق Boosie است ، اما باید با برخی از “شیاطین” مبارزه کند.

مصاحبه کوتاه با TMZ را در بالا مشاهده کنید.