لیل وین هنوز از لحظه ای قطع شده است

-suzi-pratt “class =” ff-og-image-inserted “>

” مریخ رپ “خودخوانده ، لیل وین همیشه در جهان خودش فعالیت داشته است.

وین اذعان کرده است که به موسیقی دیگری جز موسیقی خود توجه نمی کند ، اخیراً 21 Savage را برای یک گروه گیج کرده و اذعان کرده است که نمی داند TDE و کنترل کیفیت چیست. جدا شدن از دنیا برای محافظت از صداقت موسیقی اش یک چیز است ، اما طی پنج سال گذشته ، وین همچنین نشان داده است که با لحظه سیاسی فعلی ارتباط ندارد. او سالها از سیاست پرهیز کرده است ، حتی با این استدلال که “یک سیاستمدار لعنتی نیست”. اما این هفته او تصمیم گرفت خود را در گفتگوی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری پیش رو درگیر کند. متأسفانه ، اقدامات او فقط ثابت کرد که چرا مردم در مورد وقایع فعلی نباید به او نگاه کنند.

عصر پنجشنبه ، لیل وین فاش کرد که “دیدار عالی” با دونالد ترامپ در کاخ سفید داشته است. این مبادله ، که فقط پنج روز قبل از روز انتخابات انجام شده بود ، با هدف بحث در مورد طرح پلاتین ، پیشنهاد پیشنهادی ترامپ برای کمک به جامعه سیاه پوستان برگزار شد. هنوز مشخص نشده است که در این جلسه دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت شده است ، اما حداقل این به عنوان یک فرصت عکس برای تصویری که از آن زمان ویروسی شده است به عنوان بخشی از کارزار انتخاب مجدد ترامپ ، خدمت کرده است. سناتورهای محافظه کار و دیگر طرفداران ترامپ با خوشحالی این عکس را با زیرنویس های وحشتناک مانند: “برخی می گویند پشتیبانی @ realDonaldTrump * سقف ندارد.”

وین آخرین خواننده رپ است که از ترامپ حمایت می کند ، لیستی که شامل Ice Cube ، 50 Cent ، Kanye West ، Lil Pump ، و عروسک آسیایی است. اگرچه لیل وین هرگز در توییت خود مردم را به صراحت به رأی دادن به انتخاب مجدد ترامپ تشویق نمی کرد ، اما علامت مشترک وی از رئیس جمهور جنجالی درست قبل از انتخابات توسط بسیاری خیانت تلقی شد. 2020 مطمئناً به ما آموخته است که رپرهای مورد علاقه ما به ناچار ما را ناامید خواهند کرد.

اگرچه برای طرفدارانش خوردن یک قرص سخت است ، تأیید وین برای ترامپ نباید تعجب آور باشد. بسیاری از رپرها ، از جمله 50 Cent و Lil Pump ، در مورد مزایای مالیاتی که دولت ترامپ به ثروتمندترین شهروندان کشور ارائه می دهد صحبت کرده اند و وین نیز احتمالاً در این گروه مالیاتی قرار می گیرد. هرچند که بسیار ناامیدکننده این است که حتی در طول یک سال تحت تأثیر اعتراضات و گفتگوها در مورد برابری نژادی ، رپر 37 ساله مانند همیشه از جامعه سیاهان جدا نیست.

روز پنجشنبه در توییت خود ، لیل وین ادعا کرد ترامپ قبلاً کارهای زیادی را برای اصلاحات جنایی انجام داده است و همچنان “از طریق طرح پلاتین” “به جامعه مالکیت واقعی” می دهد. با این حال ، از 21 اکتبر ، ترامپ تنها 44 نفر را عفو و تخفیف داده است ، کمتر از بسیاری از روسای جمهور قبل از او. فقط هشت نفر از افرادی که تحت دولت ترامپ-پنس رحمت کردند ، سیاه پوستان بودند. در مقایسه ، دولت اوباما و بایدن مجازات زندان 200 برابر بیشتر از سیاه پوستان ترامپ را تخفیف داد. در میان افراد سیاه پوستی که توسط ترامپ به آنها رحمت داده شد ، مجرمان غیر خشونت آمیز مانند آلیس جانسون ، که با کمک کیم کارداشیان در سال 2018 یک حکم تخفیف دریافت کرد وجود دارد. اما ترامپ همچنین سابقه استفاده از قدرت رحمت خود را برای بهانه گیری رهبران بحث برانگیز و متحدان سیاسی امسال او رود بلاگوژویچ ، فرماندار سابق ایلینوی را که به جرم فساد مالی محکوم شد و به 14 سال زندان محکوم شد ، بخشید. در آگوست 2017 ، وی کلانتر سابق آریزونا جو آرپایو را عفو کرد. وزارت دادگستری آمریكا به عنوان “سخت ترین كلانتر آمریكا” توصیف شد به این نتیجه رسید كه دفتر آرپایو تحت رهبری وی در تاریخ ایالات متحده بدترین مشخصات نژادی را انجام داده است. بخشش هایی نظیر آرپایو نشان می دهد ترامپ به اندازه Lil Wayne و دیگران برای نشان دادن این مسئله در مورد سیاه پوستان نگران نیست.

درک وین از مسائل سیاسی ، به ویژه مواردی که مستقیماً سیاه پوستان را تحت تأثیر قرار می دهد ، همیشه بی ثبات بوده است چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس ، وین پیشنهاد کرد که به جای پلیس ، مسئولیت پاسخگویی بر عهده افراد سیاه پوست باشد. وی در گفتگو با فت جو گفت: “ما باید مسئولیت را به گردن تمام نیروها و همه افراد از یک نژاد خاص یا همه افراد دارای نشان متوقف کنیم.” “اگر می خواهیم تقصیر را به گردن کسی بیندازیم ، باید خودمان این کار را انجام دهیم که بیش از آنچه فکر می کنیم انجام می دهیم انجام ندهیم.”

در سال 2016 ، وین برای مصاحبه بحث برانگیز Nightline نشسته بود ، و در آن نشان داد از جنبش ماده زندگی سیاهها و نابرابری نژادی در آمریکا بی اطلاع است. وی گفت: “من احساس نمی كنم با یك چیز لعنتی ارتباطی برقرار كنم كه با من انجام شود.” “اگر این کار را بکنی ، دیوانه شدی. من یک مادر مادر جوان ، سیاه پوست ، ثروتمند هستم. اگر به شما اجازه ندهید که آمریکا می فهمد مادربزرگ های سیاه این روزها مهم هستند ، من نمی دانم این چیست. ” وی بعداً بابت اظهارنظرهای خود عذرخواهی کرد و گفت که پس از ذکر دختر خود ، هرگونه “فکر کردن در مورد سوالات [خبرنگار] و پاسخ های من” را متوقف کرد. لیل وین الگویی دارد که می تواند فقط وقتی به شخصه “در ارتباط” است با یک موضوع صحبت کند. در سال 2006 ، او از جورج دبلیو بوش در مورد آهنگی به نام “جورجیا بوش” انتقاد کرد ، اما او فقط به انتقاد از رئیس جمهور 43 به دلیل واکنش بوش به طوفان کاترینا ، که به زادگاه رپرها در نیواورلئان برخورد کرد.

به دنبال امضای مشترک خود در روز پنجشنبه ، ترامپ لیل وین را “فعال از نظر بسیار مثبت” خواند و خاطرنشان کرد که این دیدار “بسیار خوب” انجام شده است. دیگر رهبران جمهوری خواه نیز این کار را دنبال کرده اند و به موسیقی آنلاین Tunechi علاقه نشان داده اند. هر کسی که حرفه لیل وین را دنبال کرده باشد ، می تواند ببیند که در اینجا واقعاً چه اتفاقی می افتد. وین یک فعال یا رهبر نیست. هیچ کس به او نگاه نمی کند تا در مورد سیاست یا موضوعاتی که جوامع اقلیت را تحت تأثیر قرار می دهد صحبت کند. در سال 2016 ، او حتی گفت “چیزی به نام نژادپرستی وجود ندارد.” وین فقط آخرین پیاده روی در برنامه لحظه آخری دولت ترامپ برای جلب رای دهندگان سیاه پوست است.

این لحظه به لیست طولانی کارهایی که افراد مشهور خارج از لمس امسال در انتخابات بسیار مهم انجام داده اند ، اضافه خواهد شد. اما مانند بسیاری از آن لحظات ، احتمالاً با گذشت زمان از بین خواهد رفت. ما قبلاً دیده ایم که شرم آورترین اظهارنظرهای وین در طول این سالها از اوج موسیقی دوران میکس تیپ وی یا سریال Tha Carter کم نکرده است. و به عنوان یک خواننده رپ ، قطع ارتباط او یکی از نقاط قوت اوست: لیل وین هنگامی که جلوی سر و صدای اطراف خود را می گیرد و جهان خودش را ایجاد می کند در بهترین حالت است. برای طرفداران ، موسیقی او فرار از دنیای واقعی است. اما در حال حاضر (حداقل از نظر سیاسی) زمان جدا شدن از واقعیت نیست.

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

همچنین