با جواهر پشت J Balvin’s Blinged-Out McDonald’s Meal Jewelry

ملاقات کنید ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / hq81utlu1wqzn9pmasfn / j-balvin-mcdonalds-jewelry-2 “class =” ff-og-image-inserted “>

یک Big Mac (ترشی ها را نگه دارید) ، سیب زمینی سرخ کرده متوسط ​​و Oreo McFlurry. این یک سفارش عالی از مک دونالد برای تقریباً هر کس است. اما همچنین اتفاق می افتد که یک وعده غذایی فوق العاده ستاره رگی کلمبیایی J Balvin باشد. برای ماه آینده ، هزاران مشتری این فرصت را خواهند داشت تا سفارش مورد علاقه Balvin را از غول فست فود دریافت کنند. اما شما می دانید که برای جشن گرفتن این همکاری مهم ، باید یک چیز اختصاصی برای هنرمند Colores تهیه شود.

معروف به خاطر مجموعه عجیب و غریب جواهرات سفارشی خود که شامل همه چیز از چرخاندن آویزهای گل Takashi Murakami تا Rolex رنگین کمان است. ساعت ها ، فقط درست بود که بالوین و تیمش تصمیم گرفتند این کلاچ را با تبدیل آن به جواهرات پوشیده از الماس ، سیمان کنند. در حقیقت ، Big Mac ، سیب زمینی سرخ کرده ، McFlurry و حتی سینی قرمز براق از تصاویر بالین در گردن بالوین آویزان شده است.

جرارد الكساندر ، م founderسس برند جواهرات سفارشی Saint Jewels مستقر در لس آنجلس ، قطعات منحصر به فرد را ساخت – الكساندر در سال 1997 در حالی كه در كوئینز بزرگ می شد ، به عنوان كارمند مک دونالد مدت کوتاهی حضور داشت. . الكساندر به مجتمع می گوید كه مجبور شد در كمتر از یك هفته كه بیشتر قطعات سفارشی ماه ها به طول انجامد ، طرح ها را اجرا و به اتمام برساند. این پروژه برای اطمینان از اینکه دیدگاه دوست و مشاور Balvin مایکل کامارگو (معروف به Vandal Upscale) به کمال کامل رسیده است ، نیاز به شبهای بی خواب و تماس های بیشمار Facetime و پیام کوتاه داشت.

“ما اساساً 72 ساعت مستقیم کار کردیم. تنظیم کننده من در دفتر بود ، دو ساعت پنج صبح خوابید ، ساعت 7 صبح از خواب بیدار شد ، و سپس برگشت و مرتب تنظیم شد ، “الكساندر روی زوم می گوید. “بیشتر جواهرسازان [پروژه] را نمی پذیرفتند و اگر آن را انجام می دادند ، احتمالاً این كار را با ارزان ترین ، كمترین مقدار سنگ و كمترین كیفیت ممكن انجام می دادند. اما من نمی توانم چنین کاری کنم. من فقط نمی توانم نامم را پشت تکه هایی قرار دهم که با احساس من مطابقت ندارد. اگر نتوانم آن را بپوشم ، نمی توانم تحویلش بدهم. “

داریل” پرده ها “جکسون ، دوست و شریک تجاری کامارگو ، او را با کارهای الکساندر آشنا کرد. جکسون برای تولد خود آویز سفارشی Vandal را به کامارگو هدیه داد که توسط Saint Jewels ساخته شده است. پس از دیدن کیفیت ، او دانست که مشتری تکراری خواهد شد.

“جرارد هم من کمال گرا هستم ، و به همین دلیل با او کار کردم زیرا می دانم وقتی می گویم ،” هی ، شخص من می خواهم کاری انجام دهم ، “بهتر بیرون می آید کامارگو به کمپلکس می گوید. “دقت من با شدت او مطابقت داشت ، مثل این است که او در چیزی که من به آن اشاره کردم متوقف نخواهد شد ، او فراتر خواهد رفت و نقایص دیگری را که باید کامل شوند پیدا خواهد کرد.”

کامارگو می گوید انجام جواهرات سفارشی با مکالمه با جان “JP” پتی سوم ، رئیس استراتژی اجتماعی آژانس تبلیغاتی افسانه ای Wieden + کندی که نظارت بر مبارزات مشهوری اخیراً راه اندازی شده با میکی دی را برانگیخته است. این نقش کاملاً عالی بود که کمی شخصیت J Balvin را به روند کار افزود.

محصول نهایی همان چیزی بود که کامارگو آنرا “قطعه ترانسفورمرها” می نامد که شامل سه عدد آویز طلای مینیاتوری 14 عیار برای نشان دادن هر ماده در وعده غذایی بالوین است. این سه نفر در مجموعه ای از سنگهای دستی مانند الماس سیاه پوشانده شده است. ، زمرد ، یاقوت کبود و یاقوت سرخ برای نشان دادن اجزای خاص مانند Oreos ، کاهو ، فنجان McFlurry و جعبه سرخ کردنی فرانسه. هر آویز را می توان به صورت جداگانه پوشید یا به یک سینی ناهار فلزی قرمز براق متصل کرد با استفاده از سنجاق های فشار خاص الكساندر می گوید كه كامل كردن سینی ، كه یك قطعه طلای 150 گرمی بود و با یك پوشش قرمز نانو سرامیك مسواك زده شده بود ، یكی از چالش برانگیزترین مراحل كل فرآیند بود. پرواز او به میامی برای تحویل دستی قطعه برای عکسبرداری در 6 صبح او می گوید که تا 2 صبح همان روز پوشش را کامل نکرده است.

کامارگو می گوید: “رپرها مشخص شده اند و بر اساس جواهرات و زیبایی خود به تالار مشاهیر رفته اند.” به یکی از بالوین اشاره می کند طرح های تاکاشی موراکامی به عنوان یک قطعه هنری ثبت شده است. “کسی در مورد جواهرات چیزی نمی داند که بتواند اکنون گشت بزند و بگوید که یک هنرمند ، خواننده رپ فعلی یا غیر از این در حال حاضر با بازی جواهرات J Balvin لعنتی کرده است.”

اگرچه مسلماً این بزرگترین پروژه الكساندر تاكنون است ، اما 37 ساله با تازه وارد در تجارت طلا و جواهر فاصله دارد. او در کوئینز به دنیا آمد و بزرگ شد ، در کلاسهای هنری ثبت نام کرد و از پنج سالگی عاشق جواهرات بود. او جواهرات مادرش را می دزد تا در مدرسه به خردکننده هایش هدیه دهد. سرانجام ، هنگام تحصیل در دبیرستان Bayside در کوئینز ، هنگامی که وی آویز آرم را برای یکی از دوستان نزدیک خود به عنوان خدمه بهترین دوستان خود طراحی کرد ، “این دو جهان با هم مخلوط شدند.” Fab Five “.

همان دوست بعداً به او كمك كرد تا با جواهر افسانه ای یعقوب آرابو (معروف به یعقوب جواهر فروش) آشنا شود و وی را ترغیب به حضور در مسسه گوهرشناسی آمریكا به عنوان یك نقطه شروع تحصیل رسمی در مورد انواع سنگها و الماس ها كرد. در سال 2007 ، او سرانجام به لس آنجلس نقل مکان کرد تا در یک دانشگاه GIA در ساحل غربی شرکت کند و گواهینامه مناسبی را برای شروع کار خود در تجارت کسب کند ، مسیر شغلی که معمولاً از طریق خانواده منتقل می شود. اسکندر یک جواهرساز نسل اول بود که اساساً باید از زمین صفر شروع می کرد. مرد سیاه پوست در صنعت طلا و جواهر نیز نادر است ، چیزی که الکساندر می گوید مجموعه موانع خاص خود را در طول زندگی حرفه ای خود ارائه داده است.

“تعداد زیادی از افراد سیاه پوست به عنوان همکار فروش در آنجا نیز وجود ندارند. الکساندر به کمپلکس می گوید ، بنابراین شما باید بر بسیاری از ظاهر گیج شده غلبه کنید ، “مطمئن نیستم که او اینجا کار می کند”. “بنابراین من اولین احساسات اولیه مردم را درک کردم و مجبور شدم با جذابیت ، تحصیلاتم را از بین ببرم ، فقط سعی کردم مردم را گرم کنم تا بدانند که این همان کاری است که من انجام می دهم”.

پس از فارغ التحصیلی از GIA ، او دوباره به شهر نیویورک برمی گشت و در بخش های الماس نیویورک و Rodeo Drive LA برای شرکت های مختلف از جمله طراح برجسته David Yurman قبل از اینکه آتلیه Saint Jewels مستقر در بورلی هیلز را در سال 2016 راه اندازی کند ، مشغول به کار شد. از آنجا که او قطعات را ساخته است که توسط راننده سوپراستار F1 لوئیس همیلتون در Met Gala 2018 پوشیده شد ، آویزهایی برای Saweetie طراحی کرد و تمام زنجیرهایی را که کنیا باریس در BlackAF پوشید ساخته است. اما او تصدیق می کند که آخرین کارهایش برای بالوین بیشترین بازتاب را خواهد داشت. در زمان مناسب ، او امیدوار است که یک فضای شخصی ، مانند یک گالری هنری ، برای نمایش خلاقیت های اصلی جواهرات خود باز کند.

الکساندر می گوید وقتی دنیا برای اولین بار صبح روز دوشنبه تصاویر مبارزات را دید ، او همین کار را کرد ، وقتی در پست J Balvin در اینستاگرام برچسب گذاری شد. بالوین حتی خواست تا شخصاً از او تشکر کند و با هم در مورد کار در پروژه های آینده بحث کنیم.

“بیست و سه سال بعد ، حالا آنها در واقع یک وعده غذای مک دونالد را از من می خرند. نوعی آجیل است. و من به آن فکر می کنم ، مرد. من به سفر فکر می کنم. ” “من واقعاً به آنچه اعتقاد داشتم و می خواستم انجام دهم پایبند بودم. اگر به اندازه کافی طولانی بمانید و به آنچه انجام می دهید ایمان داشته باشید ، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. “

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - style-newsletter">

همچنین