جانی مای توضیح می دهد که چرا می خواهد هنگام ازدواج با Jeezy ‘تسلیم’ شود

/ jeezy-jeannie-submit “class =” ff-og-image-inserted “>

جانی مای دارای پس از آشکار کردن تصمیم خود برای “تسلیم شدن” به او ، دلیل اینکه او نمی خواهد رهبر ازدواج خود با نامزدش جیزی باشد ، روشن کرد.

در قسمت پنجشنبه برنامه تامرون هال ، میزبان واقعی رئال بیشتر توضیحات بحث برانگیز خود را توضیح داد. “خوب برای من ، تسلیم به این معنی نیست که شما از مرد خود پایین تر هستید یا از اهمیت کمتری برخوردار هستید. البته ، [جیزى] و من بسیار برابر به هم احترام می گذاریم. ” “منظور من در زندگی کاری من ، در زندگی واقعی من است ، من صاحب مشاغل خود هستم ، تیم خود را اداره می کنم ، همه تصمیمات را می گیرم و کاملاً خارج از زندگی خود را رهبری می کنم.”

مای ادامه داد: “بنابراین در خانه من ، من می خواهم که مرد من رهبری کند.” “من می خواهم که او آنچه را که دوست دارم و آرزوهای من است ، چه آرزوهایی دارد ، قبول کند و سپس آن را با هم تلفیق کند و تصمیم کلی را بگیرد که برای دید ما با هم بهتر است.”

به نظر می رسد مای پس از ایجاد مزاحمت اظهارات وی پاسخ متفاوتی را در شبکه های اجتماعی به دست آورد. مای گفت: “دختر ، من 41 ساله هستم و برایم مهم نیست که از زنان دیگر در آنجا چه فشارهایی را وارد می کنم.” “این زندگی من است و شما می دانید که از طلاق بیرون آمده و همچنین تصمیم جدی گرفته اید که بعد از اینکه عاشقانه عاشق شوید و یک فرد زیبا را پیدا کنید ، دوباره ازدواج کنید ، من می خواهم در مورد چگونگی زندگی ما بسیار روشن و صریح باشم اینکه اطمینان حاصل کنیم بینایی ما همسو است و هر دو با یکدیگر همدل هستند و می دانیم که این ساختاری است که در آن قرار داریم. من فکر می کنم بزرگترین اشتباهی که شما می توانید مرتکب شوید عدم برقراری ارتباط با آنچه می خواهید و تنظیم نکردن آن برای یک پیروزی است. “

مای در ابتدا در مورد تصمیم خود مبنی بر تسلیم بودن در ازدواج در قسمت سه شنبه در سریال The Real ، گفت: “بنابراین ، من می خواهم همین جا بگویم که من ، جانی مای ، که قصد ازدواجم را دارم – می خواهم تسلیم مرد خود شوم”. “وقتی این تعریف را می شنوم … ارسال معنای منفی دارد. این بدان معناست که شما از اهمیت کمتری برخوردار هستید ، از آن شخصی که در حال تسلیم شدن هستید پایین هستید. می دانید که معمولاً می تواند مانند این باشد که به عنوان فردی که کمتر از شما کار می کند ارجاع داده می شود و این چیزی نیست که من در اینجا به آن اشاره می کنم. “

مای همچنین اشاره کرد که او انتخاب خود را بر اساس این واقعیت انجام داده است که مادر بیشتر تصمیمات را در خانه خود می گرفت ، که باعث اصطکاک با پدر مای شد. مای متوجه شد که او گرایش های مشابه مادرش دارد و این را برای ازدواج خودش نمی خواست.

مای و جیزی نامزدی خود را در ماه آوریل اعلام کردند. مای پس از 10 سال ازدواج این زوج ، در ماه دسامبر 2018 از فردی هارتیس طلاق گرفت.