مک دونالد ایالات متحده گزارش راه اندازی مشارکت تراویس اسکات در پاسخ به دعاوی تبعیض نژادی

را تکذیب می کند / uxifh0d3byexyllcszrl / travis-mcdonalds-Vice-report “class =” ff-og-image-inserted “>

گزارشی از Vice درمورد زمان همکاری مک دونالد با تراویس اسکات و جی بالوین از شرکت محبوب فست فود پاسخی دریافت کرده است.

گزارش Vice به دو مورخ ، مارسیا چاتلین ، و چین جو اشاره می کند ، که در مورد تاریخچه شرکت در مورد نژاد صحبت کردند ، و این مقاله نشان می دهد که این مشارکت در پاسخ به دعاوی تبعیض آمیز اخیر توسط کارمندان سابق ایجاد شده است. استاد مطالعات آفریقایی آمریکایی ، مارسیا چاتلین ، که در دانشگاه جورج تاون کار می کند ، گفت که “هیچ تردیدی نیست” که این شرکت همکاری های خود را برای “تلاش برای افزایش شناخت برند و وفاداری به مارک برای مک دونالد از طرف مصرف کنندگان رنگی” آغاز کرده است. این شرکت ادعاهای مربوط به این کلاژها و پرونده های قضایی علیه آن را رد کرده است.

یک دادخواست توسط دو مدیر سابق در مک دونالد در ماه ژانویه تشکیل شد و افراد این شرکت را به انجام “تصفیه بیرحمانه” کارمندان سیاه پوستان در سمت های مدیریت متهم کردند. کارمندان همچنین ادعا کردند که مک دونالد “یک محیط کاری خصمانه و توهین آمیز” را برای هر یک از مدیران سیاه پوست و صاحبان امتیاز در شرکت ایجاد کرده است. این دادخواست اضافه كرد كه تعداد مشاغل سیاه پوست در چنین موقعیت هایی از 42 نفر در سال 2014 به 7 نفر در سال 2019 كاهش یافت.

دومین دادخواست تبعیض سال توسط 52 صاحب امتیاز سیاه پوستان ، كه ادعا می كردند مک دونالد درگیر آن است ، تشکیل شد. “تبعیض نژادی سیستماتیک و پنهان” طی چندین دهه. در این کت و شلوار ، صاحبان حق رای ادعا کردند که شرکت تحت فشار قرار داده است تا مکانهایی را در مناطق کم درآمد و دارای جرم و جنایت بالا باز کند که در آنها گردش کار در بالاترین حد است. علاوه بر این ، آنها ادعا کرده اند که امتیاز دهندگان سیاه پشتیبانی مالی مناسبی دریافت نکرده اند و بررسی های داخلی سخت تری نسبت به همتایان سفیدپوست خود به دست آورده اند.

در بیانیه مک دونالد آمریکا با کمپلکس به اشتراک گذاشته شده آمده است: “هر ادعایی مبنی بر آغاز همکاری مک دونالد با تراویس اسکات در پاسخ به دادخواست های اخیر کاملاً نادرست است. ما با تراویس و جدیدترین شریک مشهورمان ، ج بالوین – به دلیل علاقه آنها به مارک مک دونالد ، جذابیت گسترده و پیروی وفادارانه آنها در میان مشتریان جوان و خدمه ما. ”

این بیانیه ادامه می دهد: “در رابطه با دادخواهی – این ادعاها در برابر همه مواردی که ما بعنوان یک سازمان و به عنوان شریک جوامع و صاحبان مشاغل کوچک در سراسر دنیا مطرح هستیم ، مطرح می شود. نه تنها ما این ادعاها را به طور كلی رد می كنند ، اما ما اطمینان داریم كه حقایق نشان می دهد كه ما تا چه اندازه به تنوع و فرصت برابر سیستم McDonald’s ، از جمله در بین حق رای دهندگان ، تأمین كنندگان و كارمندان خود پایبند هستیم. “

هفته گذشته ، گزارش شده است كه فروش McDonald’s Corp در جولای ، آگوست و سپتامبر 4.6 درصد افزایش یافته است در حالی كه این شركت افزایش همکاری خود را با اسكات نسبت می دهد. همکاری با مک دونالد و اسکات همچنین شامل چندین قطره جمع آوری مکانیک بود که به سرعت تمام شد.

تراویس اسکات فقط دور دیگری از محصولات مک دونالد x Cactus Jack را کنار گذاشت. ??

نگاه کنید: https://t.co/iHDE5Vde29 pic.twitter.com/tPT3WgcHR0

– مجتمع (Complex) 11 سپتامبر 2020

همچنین