آری لنوکس آهنگ جدید “Cognac Eyes” را در ‘Secret SoundCloud Page’

خود منتشر کرد

روز دوشنبه ، آری لنوکس آهنگ جدیدی را منتشر کرد به نام” چشم های کنیاک “.

وی با اعلامیه ای پیروان توییتر خود را از این پیشرفت غافلگیرانه آگاه کرد. که در “20 دقیقه” در “صفحه مخفی SoundCloud” قرار دارد که برچسب او (Dreamville) از آن آگاه نیست. با دیدن اینکه چگونه 20 دقیقه زمان زیادی نیست ، او کمی بعد فالوورها را به روز کرد تا به آنها اجازه دهد می دانید که ارسال شده است:

پیوندی توسط لنوکس ارائه نشده است ، اما آهنگ توسط Hip-Hop-N-More پیدا شده است. این رسانه اضافه می کند که نسخه جدید توسط همکار مکرر او تولید شده است ، نخبگان ، و اینکه او کامنتی را ترک کرد که می گفت: “چه مخفی soundcloud fam ، gl آگهی اینو پیدا کردی !!!! Lil fun fact من و آری این آخر هفته را درست کردیم که “کرم شلاق” را در Cary ، NC درست کردیم! “

اینجا آن را بشنوید:

علاوه بر” چشم های کنیاک ” چند آهنگ دیگر از Lennox و Elite به حساب SoundCloud ارسال شده است. در اینجا “پسر منچستر” ، “در انتظار” ، “حمله پیکاچو” و “شما چرت و پرت هستید.”

حمله و انتظار پیکاچو ❤️

– آری لنوکس (AriLennox) 12 اکتبر 2020

“چشمهای کنیاک” کمتر از دو هفته بعد از اکران “انار شکلات” توسط لنوکس می آید.

حدود یک هفته پس از آن اعلام شد که لنوکس یکی از چندین هنرمندی است که قرار است در جشنواره سالانه Afropunk اجرا کند. این رویداد از 23 تا 25 اکتبر برگزار می شود و به دلایل واضح مجازی خواهد بود. دیگر هنرمندان که برای این کار به صحنه می روند عبارتند از: Afrocidade ، Duckwrth ، Masego ، Mereba ، Smino ، ÀTTØØXXÁ و موارد دیگر.