منطق برای انتشار New Beat Pack ‘Twitch Tape Vol. 1 ‘

< p> منطق ممکن است از رپ بازنشسته شود ، اما او هنوز هم مایل است هواداران خود را از راه های دیگر با موسیقی تغذیه کند.

روز سه شنبه ، منطق به پیروان خود گفت که جمعه از طریق کانال Twitch خود یک بسته ضرب و شتم منتشر خواهد کرد. این تجربه به عنوان یک تجربه تعاملی برای طرفداران تبدیل خواهد شد زیرا آنها می توانند به ضررهایی که بیشتر از همه دوست دارند رای دهند. سازهایی که بیشترین رای را دارند در نوار ضرب آهنگ آینده وی Twitch Tape Vol ارائه می شوند. 1.

“منطق در توئیت خود نوشت:” این جمعه در کانال twitch من نوار پیچش Vol .1 را ایجاد می کنم که در آن یک دسته ضرب ایجاد می کنم و طرفداران به نفرات برتر که دوست دارند رأی می دهند. ” “سپس ترتیب می دهم که آنها را فشرده کرده و پیوندی را برای همه آنها در جریان پخش كنم تا طرفداران و رپرها از آنها به صورت رایگان لذت ببرند !!!”

این بعد از آخرین مصاحبه رپر با نیك هاف باریلی است. در طی مکالمه آنها ، منطق تصمیم گرفت چند آهنگ از استودیوی خانگی خود برای باریلی پخش کند. وی به باریلی توضیح داد که وی ابزارهای خود را به عنوان راهی برای ادامه بیان خلاقانه خود می سازد.

منطق هنگام توضیح روند خلاقیت خود در مورد علامت سه دقیقه ای فیلم فوق گفت: “این باعث می شود من از روی آن بپرم”. . “من می خواهم گه هایی ایجاد کنم که می خواهم آنها را رپ کنم حتی اگر عجیب یا کاملاً متفاوت باشد.”

اگرچه او به جهانیان اجازه می دهد تا سازهای او را بشنوند ، اما منطق مطمئن نیست که آیا او می خواهد تهیه کننده مرحله دوم حرفه خود باشد.

منطق گفت: “من نمی دانم کسی آنها را می خواهد.” “و سپس من احساس نمی کنم بسته های ضرب و شتم را بفرستم و برگه ها را روشن نگه دارم – چون به عنوان یک رپ ، می دانم شبیه” آه ، اجازه ندهید کسی این را بگیرد “چگونه است. و بعد سه سال می گذرد و دیگر هرگز روی آن رپ نمی کنی. و سپس آن را در جایی می شنوی و مثل “آه ، مرد. من روی آن سکوت صدا زدم”.

< div class = "Article-bottom">