LL Cool J Slams Kanye را به خاطر ادرار در جایزه گرمی: ‘Piss in a Pair of One of Them Yeezys’

LL Cool J اعتراف کرد که بعد از فیلم التهابی Kanye West که نوع ادرار او را از طریق یک گرمی نشان می دهد ، احساس نوعی می کند. > LL – برنده دو بار گرمی و پنج بار مجری مراسم اهدای جوایز – در مورد شیرین کاری ویروسی هنگام حضور اخیر در Desus & Mero صحبت کرد. دامپزشک هیپ هاپ نه تنها رفتار Kanye را بی احترامی خواند ، بلکه کمی سایه انداخت و به طراحی کفش های ورزشی Ye پرداخت.

“با تمام احترام ، من فکر می کنم Kanye فقط باید – شاید او فقط باید Yeezy یا چیز دیگری به جای اینکه بر روی یک گرمی piss کند ، “LL گفت (15:40). “پیس بزن در یک جفت از آنها Yeezys ، B. من به نوعی احساس کردم در مورد آن گه. من عاشق این گه نیستم ، زیرا پنج سال است که با گرمی ها هستم.”

LL اذعان کرد که آکادمی ضبط در گذشته اشتباهاتی مرتکب شده است ، اما گفت که “همه چیز را نیز اشتباه نگرفت.”

“من این بی احترامی مداوم را درک نمی کنم ،” “نگاه کن ، حالا اشتباه نکن ، برخی موارد ناپاک برای برخی از هنرمندان در اطراف گرمی اتفاق افتاده است ؛ آنها (آکادمی ضبط) بدون نقص نیستند … اما کفش یکی از کفش های فضایی یا چیزهای دیگر را بخور … بیا مرد. او چه لعنتی می کند؟ “

شما می توانید مصاحبه کامل LL را در بالا تماشا کنید.

ماه گذشته پس از ارسال پست ، كانی موقتاً از توییتر معلق شد. ویدئویی که به نظر می رسد ادرار کردن وی در یکی از جایزه های گرمی خود را نشان می دهد. این پست در میان انتقادات مردمی رپ از صنعت موسیقی و نبرد حقوقی وی برای به دست آوردن مالکیت کامل استادان ضبط خود منتشر شد.

کانیه در طول فعالیت حرفه ای خود 69 نامزد دریافت جایزه گرمی دریافت کرده است و در مجموع 21 جایزه را به دست آورده است. p>