سهام Crocs پس از اینکه همکاری جاستین بیبر به زودی می گوید

افزایش می یابد -haley “class =” ff-og-image-inserted “>

به دنبال اعلام همکاری جاستین بیبر با کروکس در بین راه ، سهام این شرکت افزایش یافته است.

پاپستار کانادایی همکاری در اینستاگرام خود را تحریک کرد در کنار تصویری از Crocs که در استخر شناور است. او گفت: “به زودی” ، در حالی كه كروكس در اظهار نظرها با ایموجی قلب پاسخ داد. Crocs فقط برای تأیید اینکه این یک برنامه واقعی در راه است ، تصویر بیبر را در استوری اینستاگرام خود دوباره منتشر کرد.

Business Insider گزارش داد که این تیزر سهم Crocs را در روز پنجشنبه بیش از 11 درصد افزایش داد و در اوج 47.81 دلار معامله شد. در حالی که بعداً با بسته شدن بازارها سهام اندکی افت کرد و به 45.19 دلار رسید ، اما همچنان 5.8 درصد افزایش برای روز داشت. این کلام در حالی ارائه می شود که تعداد بیشماری از موسیقی دانان با این مارک همکاری کرده اند ، از جمله Bad Bunny و Post Malone. عیسی رائه او قبلاً پیش از انتشار آلبوم Changes در اوایل سال جاری در یک برنامه در دنیای پیش از ویروس کرونا به اجرای برنامه پرداخت.

از زمان انتشار Changes ، وی “Stuck With U” با حضور آریانا گراند و “Holy” با Chance the Rapper را منتشر کرد ، اگرچه باید دید در آخرین حضور خود در SNL چه آهنگ هایی را اجرا خواهد کرد. ماه گذشته در یک جریان مستقیم از نظر اجتماعی ، چانس و بیبر در مورد نحوه کار هر دو روی آلبوم های جدید صحبت کردند. چنس طعنه زد: “احساس می کنم باید درمورد اینکه آتش آلبوم شما چقدر آتش است صحبت کنیم.” / p>

من هرگز سیاسی نبوده ام اما اگر در ایالات متحده هستید لطفاً برای رأی دادن ثبت نام کنید. اکنون مهمتر از همیشه است.
– جاستین بیبر (justinbieber) 2 اکتبر 2020

همچنین