شنبه زنده: تیم ملی استونی در لیگ ملت ها میزبان جورجیا

این مسابقه بدون تماشاگر انجام خواهد شد. نظرات الکسی مارگیف و ایگور ساولیف.

به دلایل مختلف ، راگنار کلاوان ، ماتوی ایگنن ، اریک سورگا ، سییم لوتس ، مارکو Meers و آرتور پیک به تیم ملی استونی کمک نمی کنند. Karel Voolaid ، سرمربی ، به تیم استونی فراخوانده شد = “_ blank” rel = “noopener”> 24 بازیکن ، جورجی تونف ، مدافع هنری یارولاید و دروازه بانان کارل جیکوب هاین و کارل یوهان پختر می توانند برای تیم ملی اولین بازی کنند.

مربی تیم ملی گرجستان – ولادیمیر ویس اسلواکی ، که یک بار مربی تیم Saturn Region Saturn (2006-2007) ، تیم ملی اسلواکی (2008-2011) و Kirarat قزاقستان (2013-2015) بود.

تیم های ملی گرجستان و استونی در یک گروه بازی می کنند 2 لیگ C. در مسابقه دیگری از این گروه ، تیم های مقدونیه شمالی و ارمنستان به مصاف هم می روند.

تیم ملی استونی بازی بعدی را در 8 سپتامبر خارج از ارمنستان انجام می دهد.

لیگ ملت ها چیست؟

این دومین قرعه کشی رقابت جدید تیم ملی یوفا است. اولین پیروزی توسط پرتغال بدست آمد که در سال 2019 جام را در قلمرو خود به دست آورد.

شش دوره از مسابقات اصلی در سپتامبر ، اکتبر و نوامبر سال 2020 برگزار می شود. تاریخ مرحله نهایی و مرحله پلی آف متعاقبا اعلام خواهد شد.

تیم های ملی 55 انجمن پس از نتایج قرعه کشی لیگ ملت های قبلی (1-16 در لیگ A ، 17-32 – در لیگ B ، 33-48 – در لیگ C ، 49-) مطابق با رتبه بندی به لیگ تقسیم شدند. 55 – به لیگ D).

تیم ها در خانه و خارج از خانه مقابل یکدیگر بازی می کنند. برندگان چهار گروه لیگ A به مرحله نهایی لیگ ملت ها (نیمه نهایی ، مسابقه مقام سوم و فینال) صعود می کنند. برندگان گروه در لیگ های B ، C و D به لیگ صعود می کنند. آخرین مکانهای گروه ها در لیگ های A و B در لیگ زیر سقوط خواهد کرد.

از آنجا که در لیگ C چهار گروه وجود دارد و در لیگ D دو گروه وجود دارد ، دو تیم از لیگ C سقوط می کنند. کدام یک در مرحله پلی آف (خانه و خارج از خانه) مشخص می شوند.

عملکرد موفقیت آمیز در لیگ ملت ها به تیم ها فرصت بیشتری می دهد تا برای کسب بلیط جام جهانی 2022 رقابت کنند.