جلسات مختلط 051: DJ Firestarr

با بیش از یک دهه تجربه ، DJ Firestarr لندن پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است . Firestarr به عنوان دی جی تور ، در تورهای مربوطه خود با گیگز ، اسكراپز و گتس كار كرده است و او به عنوان یك بازیكن ثابت در جشنواره در سراسر اروپا شناخته شده است. سال گذشته ، او برای پیوستن به برنامه اقامت شبکه آسیایی بی بی سی ثبت نام کرد و از زمان شروع اجرای وی ، او افسانه های dancehall شان پل و Kranium را در کنار استعدادهای انگلستان مانند لیدی لشور ، برنا ، Tiny Boost ، RA ، K Koke ، C Biz ، مظنون نشان می دهد. و Ard Adz ، و همچنین یک مصاحبه به خصوص به یاد ماندنی با تیتان هیپ هاپ Swizz Beatz در تابستان امسال.

یک مورخ پرشور رپ انگلستان ، ما Firestarr را بالا بردیم تا جلسات پیچیده خلاصه ای از موارد ضروری وی را در نظر می گیرد. از گیگز ، کی کوکه و جو بلک گرفته تا تازه واردین نسبی مانند ابر کادابرا ، ام هانچو و دوتچاولی ، بازی ترکیبی اختصاصی DJ Firestarr را در زیر فشار دهید.


در مورد انتخاب های خود در این ترکیب کمی بگویید.

من با رکوردهایی که شخصاً در سینه هایم احساس کردم رفتم. مقدار زیادی از تأثیرات گیگز و SN1 ، زیرا برای رپ / جاده رپ انگلستان بسیار ضروری بود. Blade Brown ، Dubz و Fem Felon نیز در سراسر ترکیب پاشیده شده اند زیرا تأثیر میکس ها و آلبوم هایی مانند Hollow Meets Blade ، ‘Ard Bodied و Walk In Da Park بسیار قوی بودند.

یك آهنگ كاملاً لازم بود كه در آن بگنجانید؟

بسیاری از سرودها ، سرود سختی است. من باید بگویم “درد دردناک است” از گیگز و دوبز ، اما همچنین انرژی K Koke در “Listen Likkle Man” یک انرژی واقعی چرکین است! یکی دیگر از موارد دلخواه من پیوند Skepta و Giggs در “Look Out” است. مطمئن نیستم که چند بار آنها برای اجرای آن در هر مکانی متصل شده اند ، اما من سالها پیش به اندازه کافی خوش شانس بودم که آنها را زنده نگه داشته ام.

آهنگ هایی که به سختی برش را از دست داده باشد؟ < / p>

خیلی زیاد! اگر همه آنها را نام ببرم تمام شب اینجا خواهیم بود. Skrapz “One More Chance” ، سرود ملی ما در انگلیس – “Giggs” “Talkin Da Hardest” – بعلاوه برخی از مطالب اخیر Tiny Boost از Strictly For the Streets و رویاهای خیابانی پروژه ها بسیاری از افراد از Ambush ، Suspect ، Ard Adz ، C-Biz ، Tunde ، Mowgs ، Meekz Manny ، M1llionz – همه آنها گرمای فعلی دارند.

اولین تک یا آلبومی که شما تاکنون خریداری کرده اید چیست؟ ؟

من فکر می کنم ممکن است “Crossroads” ساخته Bone Thugs-N-Harmony به عنوان یک تک لوح فشرده باشد که پس از مدت ها با تقریباً همه آلبوم های Bone Thugs دنبال می شد. K7 “بیا عزیزم بیا” ، میله های کلمه به کلمه را می شناسم! با بزرگ شدن ، من طرفدار کرایزی استخوان بودم و سپس به دوره های Roc-A-Fella / Ruff Ryders و Dipset می رفتم ، بنابراین تقریباً هر آلبوم از آن هنرمندان شنیده یا خریداری شده بود.

آخرین رکورد فیزیکی خریداری شده چیست؟

مجموعه رکورد بسیار عمیق است ، حتی مطمئن نیستم به نظر من ممکن است برخی از Death Row Records دوباره فشار داده باشند. یک چیز می دانم: به عنوان مثال من هیچ Drake روی وینیل ندارم ، بنابراین خرید سوابق کاملاً چند سال پیش پایان یافت. به محض اینکه به لپ تاپ و سراتو روی آوردم ، وینیل دیگر چیزی نبود ، اما من مجموعه گسترده را نگه داشتم و آن را در استودیو نگه داشتم. بخش عمده ای از مجموعه سوابق فیزیکی من مستقیماً مربوط به بازدید از نیویورک نزدیک به 20 سال پیش از Beat Street Records در بروکلین بوده است. من فکر می کنم تقریباً 1500 دلار در آن فروشگاه برای سوابق اصلی هزینه کردم – کارهای کلاسیک از Wu-Tang ، Nas ، Jay-Z و Busta گرفته تا Jadakiss و همه چیز در این بین.

می خواهید چه اتفاقی بیفتد؟ موسیقی طی 12 ماه آینده؟

نمایش و تورهای باشگاهی برای بازگشت هنرمندان و بسترهای بیشتر برای هنرمندان رپ و R&B بریتانیا که به آینده می آیند تا استعداد خود را به نمایش بگذارند. < section class = "suitcase-ad">

در حال حاضر کدام روند یا صحنه کاملاً باید بمیرد؟

ما برای یک چیز خوب قفل شده ایم اکنون چند ماه است ، بنابراین دشوار است حتی بدانید که در حال حاضر “روند” چیست. اما احتمالاً می گویم که مردم بدون هیچ گونه دلیلی در شبکه های اجتماعی بیش از حد اظهار نظر می کنند. این در مورد درک همه افراد متفاوت است ، و ممکن است ما همیشه در همه موارد توافق نکنیم.

لیست پیگیری:

1 . Giggs – Let Em Have It f / Tiny Boost
2. جو بلک – خاموش کردن f / Giggs – 3. Tiny Boost x Billy Da Kid x Young Spend – سبک آزاد – 4. Blade Brown – I Want In f / Skrapz
5. گیگز – اتوبوس تجاری – 6. Squeeks – Squeeko بزرگ
7. Giggs & Dubz – Maniacs f / Blade Brown
8. Giggs & Dubz – Hollowman 2
9. K Koke – آیا شما تنها هستید
10. Giggs – پایان فصل 2
11. بلید ، گیگز ، فم فلون – یک قایق غرق شوید
12. Giggs – Test The Nine Remix f / Jo Grind، Kyze، Gunna، Tiny Boost
13. K Koke – گوش دادن به Likkle Man
14. Nines – Nu Crack – 15 SAS – مجموعه غوطه وری تمام روز – 16. PYG – در حال آمدن f / Stigs ، Young Gunna D ، Tiny Snap ، اندازه تیراندازی
17. دنی وید / گیگز – در شوبز – 18. Nines – CR
19. Skepta / Giggs – نگاه کنید – 20. Skrapz – Breakin It Down f / Nines 21. Giggs – Punani f / Kyze
22. مظنون – We Dem N * ggas f / Blade Brown
23. Fekky – Bang
24. C Biz – بازی مال من است 25. Dutchavelli & M Huncho – در حال سوختن 26. ابرا کادابرا – روی عرشه 27. Dubz – سبک آزاد روزانه Duppy – 28. Fekky – Ring Ring Trap Remix
29. گیگز / دوبز – درد ضروری است

< / div> <کنار کلاس = "کنار-پنل">