به آهنگ جدید Benny the Butcher “Timeless” f / Lil Wayne and Big Sean

گوش دهید

< p> بنی قصاب با Lil Wayne و Big Sean ارتباط برقرار کرده است تا آهنگ جدید خود را با نام “Timeless” که با بسته بندی بار ساخته شده است ، ارائه دهد.

در اینجا نیازی به خرد کردن کلمات نیست ، این آهنگ سخت است. هنگامی که وی می پرسد “چه پادشاهی برای یک خداست؟” و تأمل می کند که قبل از اینکه وین به طور بی نقص در آیه خود قرار بگیرد و به شکل عالی تف کند ، برای همیشه زندگی می کند.

اکنون منطقی است که چرا بنی اخبار را به این دلیل که بیگ شان آخرین هنرمند در این پیست است ، نگه می دارد زیرا ترکیده است در مسیر و بدن. “شان در آیه آخر رپ می گوید:” یک معامله برده امضا کرد ، اکنون یک مالک ارباب من است / مرا تماشا کن که چگونه G.O.O.D. را به عالی تبدیل می کنم / اولین قدم ها برای همه چیز وجود دارد ، حتی با جهش ایمان ” این سطور جالب است ، به ویژه با توجه به اینکه موضوعی در اخبار بوده است.

همین چند هفته پیش ، بیگ شان به یکی از توییت های Kanye West در مورد “بازگشت 50٪ به همه هنرمندان موسیقی خوب” پاسخ داد. من از ارباب آنها سهم دارم. ” خیلی زود است که بگوییم آخرین خطوط شان مستقیماً به این موضوع اشاره می کنند یا نه ، اما جالب است بدانید.

تاریخچه زیادی نیز به این آهنگ پیوسته است. روز قبل از افتادن ، Hit-Boy به اینستاگرام رفت و داستان چگونگی قرار گرفتن ضرب آهنگ “Timeless” در Watch the Throne را تعریف کرد.

در نهایت ضرب و شتم توسط Hov و Kanye انتخاب نشد ، اما Hit-Boy گفت که این یک “نعمت مبدل” است زیرا اکنون ، 9 سال بعد ، آهنگی مانند “Timeless” قابل ساخت است . پیش از انتشار ، بنی قصاب همچنین در توییتر خود یادآوری کرد که او هرگز دست از کار کشیده و چندین کار کامل دارد که روی آن نشسته است.

بنی همچنین پروژه جدیدی را با عنوان بار اعلام کرده است اثبات تمام آهنگهای این آلبوم توسط Hit-Boy تولید می شوند و در آنها از ریك راس ، فردی گیبس ، ملكه ناجیا ، دام كندی و دیگران حضور خواهند داشت. Braden Of Proof قرار است در اواخر این ماه در 16 اکتبر کاهش یابد.

در این میان ، آهنگ جدید بنی قصاب “Timeless” را که با لیل وین و بیگ شان در پایین یا بالا قرار دارد گوش دهید.