Kid Cudi در مورد “بچه ها ارواح را می بینند” تأمل می کند: “کار روی آن رکورد من را نجات داد”

، pg_1 / w3slivdzqlhsjsa0f779 / kid-cudi-say-recording-kids-see-ghosts-with-kanye-west-saved-him “class =” ff-og-image-inserted “>

اگرچه او با كانه وستر اختلاف نظر دارد ، اما كود كودي از دوستی شان سپاسگزارم.

خواننده رپ / بازیگر طی مصاحبه اخیر خود با Rolling Stone ایتالیا ، به طور خلاصه رابطه خود را با Ye ، که بیش از 15 سال پیش با او ملاقات کرده بود ، صحبت کرد. Cudi به طور خاص در مورد تلاش مشترک 2018 Kids See Ghosts تأکید کرد ، اظهار داشت که پایان یکی از تاریک ترین زمان او است.

“کار بر روی این رکورد من را نجات داد: در آن زمان من نمی دانستم که هستم و ادامه دادم که به ساختن موسیقی ادامه دهم یا نه ، و کانی برای کمک به من در برخاستن بود. ” “در آن لحظه من واقعاً به آن احتیاج داشتم.”

36 ساله در مورد مبارزات خود با سلامت روان در طی چند سال گذشته بسیار صریح بوده است و همیشه از موسیقی برای صحبت در مورد دوام و غلبه بر استفاده کرده است. مسائلی مانند اضطراب و افسردگی.

“هنگامی که موسیقی می سازید ، حقیقت خود را می گویید: به همین ترتیب ، وقتی صحبت از افسردگی من شد ، من می خواستم داستان خود را بگویم تا مردم با آنها ارتباط برقرار کنند. آنچه من تجربه می کردم ، “ادامه داد. “بالاخره ، بیشتر آلبوم های من از پیام های SOS تشکیل شده بود که به دنیا راه اندازی کردم ، به این امید که کسی آنها را بگیرد و به من پاسخ دهد ، و باعث می شود احساس تنهایی کمتری داشته باشم. در ترانه های من مشهود است: من کاری صادقانه و صادقانه انجام ندادم. ” و همچنین تجربه کار با تراویس اسکات در کارنامه شماره 1 مشترک آنها – “The Scotts”.

وی گفت: “کار با تراویس یک تجربه فوق العاده بود ، ما سالهاست که یکدیگر را می شناسیم و همیشه از نظر موسیقی و شخصاً احساس هماهنگی داریم.” “من او را یکی از خانواده ها می دانم.”

کودی همچنین تأیید کرد که پادکست مورد انتظار او All Love No Sh * t Talkin نامیده می شود. او این عنوان را در ماه ژوئن ، هنگام اعلام برنامه خود برای ورود به بازی پادکست ، طعنه زد.

شما می توانید مصاحبه کامل Cudi Rolling Stone Italy را اینجا بخوانید.