ملاقات لیل وین با ترامپ ، طرح توافقنامه پلاتینیوم برای انجمن سیاه

plslvobxwcnvt3lwdpjv / wayne-trump “class =” ff-og-image-inserted “>

لیل وین روز پنجشنبه با به اشتراک گذاشتن چند کلمه مثبت در مورد رئیس جمهور دونالد ترامپ با واکنش شدید مواجه شد.

رئیس Young Money عکسی از توییتر خود را به اشتراک گذاشت که از او در کنار POTUS ایستاده در حالی که علامت شست را نشان می دهد. ویزی ادعا کرد که او فقط یک “دیدار عالی” با ترامپ در مورد برنامه دولت خود برای کمک به جامعه سیاهان داشته است. وین از کار ترامپ در مورد اصلاح عدالت کیفری ستایش کرد و اصطلاحاً “طرح پلاتین” را طرح ابتکاری با کمک مکعب یخی دانست که ادعا می شود میلیاردها دلار وارد جوامع سیاه پوستان می کند.

“وین این عکس را زیرنویس کرد” “علاوه بر کاری که تاکنون با اصلاحات جنایی انجام داده است ، طرح پلاتین می تواند به جامعه مالکیت واقعی بدهد.” “او به سخنان امروز ما گوش فرا داد و اطمینان داد كه این كار را خواهد كرد و می تواند انجام دهد.”

فقط یک جلسه عالی باrealdonaldtrumppotus داشت علاوه بر کارهایی که تاکنون با اصلاحات جنایی انجام داده است ، طرح پلاتین مالکیت واقعی جامعه را در اختیار خواهد گرفت. او به سخنان امروز ما گوش فرا داد و اطمینان داد که این کار را می کند و می تواند انجام دهد. . pic.twitter.com/Q9c5k1yMWf

– Lil Wayne WEEZY F (LilTunechi) 29 اکتبر 2020

وین ، که قبلاً به دلیل اظهارات در مورد خشونت پلیس و زندگی سیاه پوستان مورد انتقاد قرار گرفته بود ، صراحتاً ریاست جمهوری ترامپ را تأیید نکرد. با این حال ، بسیاری از کاربران توییتر پیام پشتیبانی را که درست چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ارسال می شود ، مورد بحث قرار دادند.

برخی از واکنشها را می توانید در زیر بخوانید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">