جشن تولد کیم کارداشیان دوباره در تیتر خبرها قرار دارد. < p> بیش از یک هفته پس از 40 سالگی ، ستاره واقعیت تلویزیون هدیه متفکرانه و ولخرجی که از کانیه وست دریافت کرده را فاش کرد. نه ، این یک ماشین یا یک جواهرات بسیار گران قیمت نبود. این هولوگرام پدر فقید کیم ، رابرت کارداشیان پدر بود.

او در توئیتی نوشت: “كانی باهوش ترین هدیه تمام عمر را به من داد. یك سورپرایز ویژه از بهشت.” “یک هولوگرام پدر من … خیلی زنده است! ما بارها و بارها آن را تماشا کردیم ، پر از احساس.”

کیم توئیت بعدی از پیام هولوگرام کامل را منتشر کرد ، که حاوی حکایت های سریع از کیم بود دوران کودکی و قطعه ای از یکی از آهنگهای مورد علاقه آنها “Rama Lama Ding Dong”. هولوگرام رابرت همچنین گفت که او همیشه مراقب خانواده است ، و او به هر کاری که کیم انجام داده است افتخار می کند.

“گاهی اوقات من نکاتی را می گویم که مثل اینکه وقتی می شنوی کسی یک کلفت بزرگ می کند یا وقتی شما یک پیاده روی بزرگ درست می کنید ” “… من به زنی افتخار می کنم که شما ، کیمبرلی ، و تمام آنچه که به دست آورده اید افتخار می کنم. اما چشمگیرترین تعهد شما برای تبدیل شدن به یک وکیل و ادامه دادن میراث من است. این یک راه طولانی و سخت است ، اما ارزشش را دارد ، و من همه قدم با شما هستم … شما یک ارمنی مغرور هستید ، و من یک پدر ارمنی مغرور هستم. “

و البته هولوگرام نیز نام دارد شوهر کیم را رها کرد: “شما با Kanye West ، با بیشترین ، بیشترین ، با بیشترین ، با نبوغ ترین مرد در تمام دنیا ازدواج کردید.”

می توانید پیام کامل را در زیر بررسی کنید.

کیم این هفته پس از ارسال عکس هایی از جشن تولد جزیره خصوصی خود با دوستان و خانواده ، با واکنش خفیف روبرو شد. بسیاری از مردم از این اقدام انتقاد کرده و آن را ناشنوا و ناشنوا می دانستند ، زیرا مردم دنیا تلاش می کنند تا زنده بمانند و در طی همه گیری زنده بمانند.

كانی در پست های اولیه جشن تولد كیم دیده نمی شد. با این حال ، TMZ تأیید کرد که او بعداً به جزیره وارد شده است. منابع به رسانه گفتند كه او هولوگرام را در طول جشن ارائه می داد و تقریباً دو ماه را صرف مطالعه فیلم های قدیمی و صوتی رابرت كارداشیان كرده بود “تا زندگی را زنده كند”.