لانا دل ری به هوادارانی که وی را به حمایت از ترامپ متهم می کنند

پاسخ داد: / lana-del-rey “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. این آسان است!

لانا دل ری با انتقاد از طرفداران زیادی که القا کردند او یکی از طرفداران دونالد ترامپ در شب انتخابات است.

رفت و برگشت رسانه های اجتماعی از زمانی آغاز شد که یکی از طرفداران با بی خیالی حدس می زد که خواننده به عنوان نامزد جمهوری خواه انتخاب شود.

طرفدار نوشت: “من فقط می دانم الیزابت به ترامپ رأی داد.” “آرزو می کنم کاش می توانستم به سوابق رأی او نگاه کنم. چیزی به نظرم درست نمی آید.”

لانا (متولد الیزابت وولریج گرانت) این توییت را دید و با “برو” سریع به آن پاسخ داد. فاکس خودت. ” طرفدار آسیب دیده نشان داد که او روی بازوی خود یک خال کوبی لانا دل ری دارد ، اما LDR هیچ یک از آنها را ندارد.

“نه بخوانید که چه چیزی نوشتید”.

کاربر توییتر گفت که او مجبور است دیگر طرفدار لانا نباشد ، و خواننده او را تشویق کرد که پیش برود و آن جهش را انجام دهید.

“” برو. من منتظر تو بودم وی این کار را انجام داد. “

کاربر توییتر حساب خود را به حالت خصوصی تغییر داده است اما پاسخ های لانا هنوز قابل مشاهده است.

علاوه بر این ، لانا به طرفدار دیگری پرید که یک کلیپ جریان مستقیم را جدا کرده است. به این معنی است که LDR از اعلام اعلان پیروزی برای ترامپ بسیار هیجان زده است.

دل ری صریحاً نسبت به عدم تمایل خود به سیاست های ترامپ ابراز صراحت کرد ، به ویژه وقتی که Kanye West در حمایت از رئیس جمهور ظاهر شد. در اینستاگرام که نوبت کانیه ضرر بزرگی بود.

“اگر از کسی حمایت می کنید که معتقد است اشکالی ندارد که یک زن را گربه بگیرد فقط به دلیل معروف بودن او – بنابراین شما به همان اندازه که نیاز دارید به مداخله احتیاج دارید. دل ری در آن زمان گفت: – چیزی که بسیاری از خودشیفته ها هرگز به دست نخواهند آورد زیرا فقط کمک کافی برای این مسئله نمی شود.

همچنین