آدم ربای 6ix9ine به 24 سال

محکوم شد = “ff-og-image-inserted”>

آنتونی “هارو” الیسون ، عضو نه گانگستای خون که در ژوئیه 2018 6ix9ine را در حادثه ای ربوده بود که در سراسر جهان خبرساز شد ، روز چهارشنبه به 24 سال زندان محکوم شد.

برخی از افراد در دادگاه منهتن حضور داشتند ، اما به دلیل ویروس کرونا ، بسیاری از جمله این خبرنگار ، جلسه دادرسی را از طریق تلفن گوش دادند. در حالی که برخی از صحبت های دادگاه در روز چهارشنبه در مورد آدم ربایی بود ، بیشتر آن مربوط به قتل عام بود. قربانی ، مارک هابی ، یک تماشاچی بی گناه بود که با هدف اصلی الیسون دوست نزدیک بود.

مایکل لانگ یار ، دادستان ایالات متحده گفت: “قتل عام مارک هابی یکی از وحشیانه ترین اقدامات خشونت آمیز در این پرونده است.” “آقای. الیسون احساس می کرد که به خود متعهد است که با یکی از دوستان شخصی که مرتکب این عمل شده است نزدیک شود و در اینجا این مسئله وجود داشت. ” دولت توضیح داد ، حمله الیسون باعث ایجاد جرقه ای شد که 300 بخیه بسته شد. همچنین جای زخم دائمی بزرگی برجای گذاشت. لونگیر ادامه داد: “طبیعت شخصی رفتن به کنار کسی و باز کردن چهره او واقعاً هولناک است.”

قاضی انگلمایر موافقت کرد. وی گفت كه هابی “كاملاً فردی بی عیب و نقص بود” ، كه در میان یك الیسون و جردن در جنگ بین باند گرفتار شده بود. قاضی خاطرنشان كرد كه وی هیچگونه همدلی از جانب الیسون نسبت به قربانی خود ندیده است.

“انگلمایر به الیسون گفت:” شما بدون هیچ دلیلی غیر از ارسال پیام ، صورت یك انسان را تراشیدید. “شما شخصاً مارک هابی را مادام العمر زخم کردید.”

هنگامی که وکیل الیسون ، Deveraux Cannick ، ​​فرصتی برای سخنرانی پیدا کرد ، وی 6ix9ine را به شدت انتقاد کرد. کنیک درباره رپر گفت ، با اشاره به اینکه او فقط برای ارتقا image چهره خود به این باند پیوسته بود. وكیل نمونه هایی از جنایاتی را كه باند برای پیشبرد حرفه 6ix9ine مرتكب شده بود ، ارائه كرد. وی گفت: “او این کارها را انجام داد زیرا به او کمک کرد تا میلیون ها دلار هزینه کند.” و اما آنچه الیسون انجام داد؟ “اعمالی که به وی نسبت داده می شود در مقایسه با آقای هرناندز و آنچه آقای هرناندز برای ارتقا. خود انجام می داد کم رنگ است. آقای هرناندز بسیار بیشتر از آقای الیسون درگیر رفتارهای خشن و ترویج رفتارهای خشن بود. “

خود الیسون در نیمه راه کار صحبت کرد. او سخنرانی 15 دقیقه ای متلاطم و متوقف کننده ای داشت که در آن از وکیل شخصی خود Cannick بد گفت (“این یک مشاور ناسازگار بود ؛ او کاری نکرد که من به او گفتم”) ، به نقل از تئودور روزولت ، وقت خود را در Metropolitan Correctional بازداشتگاه مرکز “دیوانه” بود ، و اشاره کرد که چگونه هر بار که به دلیل پارانویا ناشی از برخورد کودکی با یک مأمور بدرفتار NYPD از جایی دیگر وارد شهر نیویورک می شد ، خود را ضبط می کرد.

او به قاضی انگلمایر گفت: “من فرشته نیستم ، اما هیولا هم نیستم.”

قاضی موافقت کرد. وی خاطرنشان کرد که ستایش الیسون در نامه هایش به دلیل جامعه فکری ، کارهای خوب و عشق به خانواده با شخصی که در دادگاه دیده می شود مطابقت ندارد.

“مثل اینکه مانند یک دکتر مدرن است جکیل و آقای هاید ، شما دو زندگی جداگانه داشتید ، “قاضی گفت. “شما روز به روز اشتغال زایی می کردید و سعی داشتید به جامعه بازگردانید. شب ، شما با Nine Trey در حال دویدن بودید و آنتاگونیست های واقعی یا تصور شده را وحشت زده و وحشی می کردید. ”

288 ماه حبس Engelmayer ، و پس از آن 5 سال آزادی تحت نظارت ، کمتر از 360 ماه عمر دولت بود. قاضی توضیح داد ، به دلیل شرایط بسیار سختی که ویروس کرونا در طی هفت ماه گذشته به زندانیان تحمیل کرده بود ، تا حدودی کاهش یافت. اما در پایان ، الیسون به دلیل جنایات “وحشتناک” خود به محکومیت طولانی احتیاج داشت.

حکم آنتونی الیسون طولانی ترین مجازات متهم در این پرونده تا کنون است ، بیش از 15 سال برای اردن ، 17 سال حبس برای فروشنده مواد مخدر ناین تری (و دوست کامرون) آلجرمیا “Nuke “ماک ، و 20 سالی که به آرون” بت “یانگ داده شد ، که اعتراف کرد در اوایل سال 2018 به شین” Snow Billy “هاردی تیراندازی کرد. متهم باقیمانده پرونده ، Kintea” Kooda B “McKenzie ، که به دلیل کمک به انجام یک برنامه 6ix9ine برای شلیک به رئیس کیف ، قرار است در 17 نوامبر محکوم شود.

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

همچنین تماشا کنید