مدیر کینگ فون به عروسک آسیایی پاسخ می دهد و می گوید او آخرین سخنان رپر را می داند

/ king-von-locs “class =” ff-og-image-inserted “>

مرگ پادشاه فون از آنجا که درگیری های داخلی در محافل شخصی اش شروع به گسترش در میان مردم می کند ، حتی تراژیک تر شده است.

این آخر هفته ، مدیر King Von ، Track ، به حمله علیه افرادی که حدس و گمان ها درباره مرگ رپ را می زدند ، رفت. در این روند ، او دوست دختر سابق فون ، عروسک آسیایی را هدف قرار می دهد.

“ترک” در استوری اینستاگرام خود نوشت: “بگذارید یک نفر دیگر از بیرون که نزدیک فون است ، با این همه لعنتی احمقانه ادامه دهد.” “من قول می دهم كه همه آن گه های احمقانه را افشا كنم ، زیرا در آنجا پشت این گلوله قرار گرفتم. شما دیگر سرزنش مردم را متوقف خواهید كرد ، حتی شما نمی دانید چه اتفاقی افتاده است یا چه كسی در این ماجرا دخیل بوده است. زاویه دید و فکر می کنی که همه چیز را فهمیده اید. این برای دوست دختر ، خانواده یا هر کس دیگر صدق می کند. “

پس از مرگ وون ، عروسک آسیایی به رسانه های اجتماعی رفت و در آنجا علنا ​​قتل او را غمگین کرد. در طی این روند ، او ادعا کرد که فون آخرین نفس خود را به کار گرفت تا دوستانش را مقصر قتل خود معرفی کند.

وی در یک توییت که اکنون حذف شده است نوشت: “آخرین کلمات Von” شما به آنها اجازه می دهید n-ggas بلند شوند. ” “گریه را متوقف کن ، بگذار آنها مرا بگیرند. وقتی پسر من غیرمسلح بود ، پسر من را رها کرد و او برای آنها ماشینهای زیادی را خراب می کرد و دوباره و دوباره و دوباره دیوانه می کرد ، من می دانم که پسرم قلب و مهربانی نیست “سزاوار این بود که او خوب باشد.”

پس از تهدید به افشای او ، Track روز دوشنبه با دی جی آكادمیكس به گفتگو نشست و در آنجا مرگ فون و توئیت های عروسك آسیایی را روشن كرد.

“تراک” گفت: “او در حال صحبت کردن در مورد صحبت کردن با وون از طریق مشاور معنوی خود از بعد از مرگ است.” وی در ادامه به خواندن پیام های متنی ادعا شده از عروسک آسیایی قبل از افزود: “بنابراین شما اکنون با مردگان صحبت می کنید ، عروسین عروسک؟ فون از زندگی پس از مرگ به عروسک آسیایی این واقعیت ها را می گوید”.

آسیایی عروسک از آن زمان به مدیر فون پاسخ داده است.

آسیای عروسک گفت: “هرچه گفت ، حتی گه هم نیست.” “چرا احساس می کنید که باید به دوست دختر بیایید؟ همه در مورد شما چیزی گفتند همه دنیا چیزی در مورد شما گفتند.”

می توانید مصاحبه کامل را در بالا تماشا کنید.