مهندس کندریک’s MixedByAli در مورد موسیقی که نتیجه نهایی نداد: “من فکر می کنم ما می توانیم مانند 6 آلبوم را با هم قرار دهیم”

در مصاحبه ای با کوین دورانت و میزبان پادکست وی ادی گونزالس ، مهندس درک” MixedByAli “علی نشان داد که موسیقی کندریک لامار برگها در کف اتاق برش. علی از سال 2012 در Good Kid، M.A.A.D با کندریک در هر یک از آلبوم های انفرادی خود کار کرده است. سیتی ، اما او می گوید که خیلی بیشتر از موسیقی که در نور روز دیده شده است ، روی او کار کرده است. در واقع ، او می گوید می تواند حدود شش آلبوم منتشر نشده به ارزش مواد باشد.

“در مورد کندریک تنها ، بگذارید بگویم که من فکر می کنم ما می توانیم مانند شش آلبوم را کنار هم بگذاریم” از آخرین قسمت The ETCs با کوین دورانت. “همه به یک روش هستند ، همه چیز فقط در مورد درک این است که شما همیشه می توانید کار بهتری انجام دهید. داشتن چنین طرز فکری فقط تلاش برای داشتن بهترین نسخه ممکن از شماست. این تمام ذهنیت کندریک است ، همیشه تلاش می کند که بهتر عمل کند. این که آیا ضبط یک آیه جدید ، شما می دانید که او یک آهنگ کامل را ضبط می کند و یک ماه بعد یک آگهی تبلیغاتی پس می گیرد زیرا نمی داند چگونه او آلبوم را تنفس کرده است؟ “

این راز نیست که کندریک لامار در مورد آنچه آزاد می کند بسیار خاص است. K.Dot در مصاحبه ای با Billboard در سال 2017 فاش کرد که بین سه تا چهار نسخه از Good Kid ساخته است.

علی به دورانت و گونزالس گفت: “او یک هنرمند واقعی است.”

در 30 دقیقه ای ، او توضیح داد كه وقتی صحبت از كار روی پروانه به دلال محبت شد ، كندیك واقعاً او را به چالش كشاند ، كه بسیار دور از پروژه هایی بود كه قبلاً كار می كرد. وی اظهار داشت: “من هرگز سازهای زنده واقعی را با هم مخلوط نكردم.” “این فروتننده ترین تجربه تا به امروز بود.”

در جای دیگر مصاحبه ، علی در نقطه 36:30 در مورد کار با مک میلر در آلبوم The Divine Feminine در سال 2017 صحبت کرد. وی گفت ، “این سخت بود زیرا من می دانم که او چقدر صدمه دیده است … من می توانستم دردی را که با او دست و پنجه نرم می کند ، ببینم” ، قبل از اینکه توضیح دهد که TDE چقدر با میلر کنار آمده است توضیح داد. در حقیقت ، او آنها را رپ فقید “ششمین عضو هیپی سیاه” نامید.

“بنابراین او به L.A منتقل شد و کسی را نمی شناخت.” “همه احتمالاً سعی می کنند از او سو takeاستفاده کنند. بنابراین مثل اینکه با ما روبرو شوید ، ما فقط او را به عنوان یک همسفر در آغوش می کشیم و او این کار را دوست داشت. همه ما او را دوست داشتیم. [دانش آموز] س خصوصاً ، مثل اینکه فقط یک پسر دیگر در اطراف خود داشته باشید می توانی – می توانی گه صحبت کنی و به او بگویی نفس او بدبو است ، و می توانی در مورد چقدر زشت او صحبت کنی. این فقط یکی از پسران است ، مرد. این فقط یکی از پسران است ، داداش ، و من دلم برای آن شخص تنگ شده است. “< / p>

به قسمت کامل پادکست بالا گوش دهید.

< div class = "related-articles">

همچنین