Boosie Badazz در مورد مصاحبه “عجیب” مایک تایسون در مورد نظرات درباره Dwyane Wade’s Daughter

بحث می کند wxnpay06acrycvjylx9l / boosie-tyson “class =” ff-og-image-inserted “>

Boosie Badazz چند مورد دارد احساسات در مورد مصاحبه اخیر خود با مایک تایسون ، که در آن او بوکسور در مورد نظرات بحث برانگیز خود راجع به دختر تراجنسیتی دویان وید ، زایا وید ، روبرو شد. درباره مکالمه. “من به او می گویم که من با آن موافق نیستم. اما مصاحبه عجیب بود. عجیب بود. من حتی به س askingال از او رفتم و آنها چیزهای زیادی را از مصاحبه خارج کردند … پس از آن ، دخترش آمد و با من مصاحبه کرد. “

بوسی گفت که دختر تایسون شروع به پرسیدن سوالاتی در مورد درک او کرد از “جهان تراجنسیتی” و آمار مربوط به خودکشی مربوط به آن. وی در پاسخ از او س askingال کرد که آیا وی با بسیاری از مسائلی که جامعه سیاه پوستان را تحت تأثیر قرار می دهد مانند مادران تنها و خشونت پلیس آشنایی دارد؟

“اساساً ، او چیزهایی را که علاقه مند به آنها بود می گفت ، و من چیزهایی را که من به آنها علاقه داشتم می گفتم و او نمی توانست من را احساس کند و من حدس می زنم او می گفت من احساس نمی کنم او گفت. “

او گفت که” هیچ اراده بدی نسبت به آن ندارد “و قبول کرد که دختر تایسون از مکالمه خارج شد زیرا” ما چشم به چشم نمی دیدیم “. در حالی که به نظر می رسید صحبت های آنها پرتنش است ، Boosie گفت وقتی تمام شد ، او و تایسون چند عکس با هم گرفتند و به نظر می رسد بوکسور “عالی” است.

Boosie مهمان پادکست Hotboxin تایسون با مایک تایسون در اواخر اکتبر ، جایی که او از خواننده رپ در مورد تاریخچه اظهار نظرهای همجنسگرایانه و ترنس هراسی س askedال کرد. بوزی اوایل سال جاری وقتی در مورد دختر 12 ساله وید ، زایا اظهار نظر کرد بسیار خود را در آب داغ دید.

“چرا در مورد افرادی که ممکن است همجنس باز باشند چیزهایی می گویید؟ چرا در مورد آنها چنین می گویید؟ آیا احساس می کنید که یک همجنس هستید و کسی که به آنها احترام نگذارد ، این خود را از همجنسگرایی ارتقا می دهد؟” تایسون از بوسی پرسید: “فکر می کنم شما ممکن است همجنسگرایان را دوست داشته باشید. اگر راست هستید پس چرا مردم را آزار می دهید؟” Boosie گفت که او نظر خود را ارائه می دهد زیرا او از اینکه کودک زایا “آزرده” شده است. مصاحبه را در زیر مشاهده کنید.