کندریک لامار با شایستگی به شایعاتی که TDE

را ترک کرد پاسخ می دهد tde-rumor “class =” ff-og-image-inserted “>

بعد از انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه کندریک لامار ، جواهر تاج TDE ، برچسب را ترک کرده است ، دنیای موسیقی در جریان بود. در حال حاضر ، رپر نزدیک معمایی از زیر سایه بیرون آمد تا سر و صدا را از بین ببرد.

روز سه شنبه ، مدیرعامل TDE ، آنتونی “Top Dawg” Tiffith به اینستاگرام رفت و در آنجا PSA را از کندریک ارسال کرد. از نحوه تنظیم ویدئو مشخص بود که نه کندریک و نه تاپ شایعات را جدی نمی گرفتند. به جای نشان دادن چهره ، لامار دوربین را به سمت یک حیوان پر شده از Blue’s Clues معطوف کرد.

کندریک شروع کرد: “بالا ، تو باید جلوی آنها را بگیرید تا اسم من را بزنند”. “آنها تمام سال اسم من را می زدند ، مرد. تو چیزی نگفتی. دیگر کافی است. آنها گفتند که من کار را لرزاندم و همه اینها را تکان داد.”

روز دوشنبه شایعاتی مبنی بر اینکه کندریک TDE را ترک کرد و به شرکت رسانه ای pgLang پیوست که با مدیر سابق TDE دیو فری تاسیس کرد. این امر با ادعاهایی مبنی بر پیوستن لامار به pgLang برای کمک به زندگی حرفه ای پسر عموی خود ، Baby Keem ، که مسیر خود را برای رسیدن به رپ ستاره ای در پیش گرفته است ، پشتیبانی شد.

شایعه تقسیم کندریک باعث ایجاد نظریه های تنش در TDE شد. مردم شروع به ادعا كردند كه هنرمندان از سبک تاپ در نگه داشتن موسیقی تا آخرین لحظه ممکن ناامید می شوند و Dot اولین اولین دومینیویی است که سقوط می کند.

یک هنرمند با کالیبر کندریک با شایعات بیگانه نیست. بنابراین ، تیم در TDE عقب نشستند و مانند آتش سوزی گسترش آن را تماشا کردند تا ظاهراً یک نکته را ثابت کنند.

“قبل از اینکه واقعیت به کفش بپردازد ، یک شایعه به نیمه راه می رسد” ، رئیس جمهور TDE ، پانچ ، روز دوشنبه در توییتی پیش از تکرار بیانیه پس از انکار کندریک گفت:

کندریک در ادامه با تبدیل اعلامیه خود به جلسه برشته کردن سر تاپ داگ نشان داد که این شایعات چقدر احمقانه بوده اند.

کندریک ادامه داد: “آنها نباید از آب ترشی که زیر کلاه قرمزی شماست آگاهی داشته باشند.” “در مورد آن عرقی که آن کلاه قرمزی را در کنار هم نگه داشته است. دلیل اینکه از روی سرت نمی افتد ، مرد … شما باید به آنها بگویید که این دلیل نیست که کلاه از سر شما می افتد. آیا من سقوط خواهم کرد؟ “

همچنین ، حتی اگر به نظر می رسد این PSA از بند خارج است ، اما با شخصیت کندریک هنوز هم نام تجاری آن است. لامار یادداشتی را به هوادارانش فهماند كه در حال تماشای كاریكاتوری هستند كه آنها را به یاد موفقیت كلاسیك وی ، “كاریكاتورها و غلات” می اندازد.