بودجه Live 999 رایگان Juice WRLD با اهدا Inst ابزار

Live Free 999 Fund ، که به افتخار Juice WRLD تأسیس شد ، نشان داد که مجموعه کاملی از سازها و گروههای ارکسترال را به مدرسه سابق رپر ، مدرسه مسیحی Deer Creek در شیکاگو Heights داده است. ، ایلم.

مادر جویس ، کارملا والاس ، صندوق 999 را تأسیس کرد و در یک بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که چگونه لانا الکساندر ، معلم خواننده رپ “تأثیر عمیقی در زندگی پسرم داشت و من هیچ وقت تأثیر مثبت او را فراموش نکرده ام او و دیگر دانشجویان تحت تعلیم او. “وی افزود که” از اینکه می تواند از کار خود در Deer Creek با کمک به دانش آموزانش برای دنبال کردن علاقه خود به آموزش موسیقی حمایت کند ، خوشحال است. “ < div>
juice-999-fund-2
تصویر از طریق Publicist

این کمک هزینه باند و ارکستر مدرسه را کاملاً مجهز کرده و ابزارهای ابتدایی دانش آموزان پیش دبستانی تا کلاس دوم را تهیه کرده است. مارک های ضبط Juice ، Grade A و Interscope Geffen A&M نیز به امکان اهدای کمک کمک کردند.

juice-999-fund-1
تصویر از طریق Publicist

خانم Lannaea Alexander ، که معلم خانه کلاس 8 کلاس Juice WRLD بود و اکنون مدیر مدرسه است نیز بیانیه ای منتشر کرد. وی گفت: “مثبت بودن و استعداد بسیار زیاد جراد بر همه کسانی که به حضور وی آمدند تأثیرگذار بود.” ما بسیار سپاسگزاریم که این هدیه را از طرف کارملا و جراد پذیرفته ایم که به ما امکان می دهد آموزش قوی موسیقی را برای دانش آموزان خود در مدرسه مسیحی Deer Creek ارائه دهیم. “

صندوق 999 در اوایل سال 2020 به عنوان راهی تشکیل شد. برای حمایت از جوانان ، این بزرگترین کمک مالی سازمان است.

Juice WRLD آلبوم پس از مرگ Legends Never Die را در اوایل ژوئیه منتشر کرد ، که اولین بار در بیلبورد 200 اولین نمایش خود را ارائه داد. پنج آهنگ از این پروژه همچنین در 10 لیست برتر Billboard Hot 100 وارد بازار شد.