حساب توئیتر كانیه ظاهراً با شماره تلفن روزنامه نگار

برای توییت به حالت تعلیق در آمد twitter-suspension “class =” ff-og-image-inserted “>

کانیه وست قوانین توییتر را نقض کرده است.

توییت مورد بحث ، که روز چهارشنبه ارسال شده و پس از آن حذف شده است ، باعث شد Kanye شماره تلفن سردبیر Forbes را به اشتراک بگذارد. به اشتراک گذاشتن مشخصات شخصی یک شخص خلاف قوانین شرکت رسانه های اجتماعی است زیرا آنها آن را نقض حریم خصوصی شخص می دانند. كانیه قبلاً طی مصاحبه ای كه با نیك كانون انجام داد ، این نشریه را “برخی از برتری گرایان سفید مورد علاقه من” خواند.

اگرچه NBC News قادر به تأیید موقتا بودن حساب كانیه نبود ، كه معمولاً پس از کاربر مرتکب تخلف می شود ، همکاران Kanye گفته اند که این مورد است. ریک فاکس ، بازیکن سابق NBA و Candace Owens ، مفسر جناح راست ، ظاهراً به دستور کانیه ، خبر تعلیق موقتی حساب هنرمند Jesus Is King را برای پیروان خود پخش کردند. طبق گفته فاکس ، تعلیق فقط دوازده ساعت طول خواهد کشید.

دوست منkanyewest می خواهد همه شما بدانید که وی به مدت 12 ساعت ازTwitter لگد شد
– ریک فاکس (RickFox) 17 سپتامبر 2020

کانیه از من می خواست که به همه اطلاع دهم که حساب توییتر او توسط Twitter Gods قفل شده است. #FreeKanye

– Candace Owens (RealCandaceO) 17 سپتامبر 2020

طی دو روز گذشته Kanye توئیت های زیادی ارسال کرده است که در آنها با قرارداد ضبط و صنعت موسیقی شکایت خود را پخش کرده است.

همه موزیسین ها رایگان خواهند بود
– شما (kanyewest) 16 سپتامبر 2020

90٪ از قراردادهای ثبت شده در این کره خاکی هنوز از حق امتیاز برخوردار است. یک معامله استاندارد ثبت دامی است که هرگز از شما پس نگرفته است ، و همه این هزینه های پنهان مانند “هزینه های توزیع” است که بسیاری از برچسب ها برای ساخت آنها در قراردادها گذاشته شده است حتی بیشتر از پول ما حتی بدون تلاش برای کار ما.
– شما (kanyewest) 16 سپتامبر 2020

او همچنین از دریک ، جی کول و کندریک لامار خواست تا برای یک جلسه با هم جمع شوند.

ما به من جی کول دریک کندریک احتیاج داریم در اتاق 2 ساعته … وقت آن است که رایگان شویم … ما درمورد یکدیگر بحث نخواهیم کرد در حالی که شخصی که در اروپا نمی دانیم در حال پرداخت است و این پول را در آن قرار می دهد صندوق پرچین
– ye (kanyewest) 15 سپتامبر 2020