كانیه وست پیام های متنی بین او و DaBaby را با هم در مشورت احتمالی

به اشتراک می گذارد kanye-dababy “class =” ff-og-image-inserted “>

كانه وست در همه جبهه ها كار را انجام داده است. این خواننده رپ و امیدوار به ریاست جمهوری روز یکشنبه در توییتر حضور یافت و در آن اشاره ای به همکاری بالقوه با DaBaby کرد.

کانیه تصویر صفحه ای از پیام متنی را به اشتراک گذاشت که در آن به DaBaby گفت ، “از همه چیز متشکرم داداش”. < / p>

DaBaby پاسخ داد ، “نه متشکرم!” و الهام گرفته شده است. هنوز هم الهام گرفته! ” وی افزود: “از زمان فارغ التحصیلی” ، آوازی برای آلبوم كانی در سال 2007 بود.

كانیه نوشت: “ما خوب می شویم عزیزم!” ، دابی پاسخ داد ، “امشب آن را برگرد!”

روز جمعه ، كانه نسخه رسمی آهنگ جدید خود “نه نه نه” را در نمایش قدرت 92 شیکاگو DJ Pharris به نمایش گذاشت. این قطعه “موسیقی تم” ادعایی برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری Ye و اولین ضبط شده از زمان “ما را در خون بشویید” با تراویس اسکات در ماه ژوئن منتشر شده است.

در این آهنگ ، West در مورد پیشنهاد ریاست جمهوری خود بحث می کند ، مذهب او ، جنگ او بر سر استادان ضبط ، و موارد دیگر. “شما با یک کاندیدای ریاست جمهوری صحبت می کنید” ، “من می دانم که تو فکر می کنی اوبی وان الان خسته شده است / پرش نکن ، آناکین ، من سطح بالاتری پیدا کردم / من مثل ملاقات با تیتو به ماه قدم می زنم … اگر خودم را در معرض خطر قرار دهم تا صاحبان خودم را بدست آورم / آنها خود را در معرض خطر قرار می دهند تا استاد بمانند. “

همچنین